"Papiery na szczęście" odcinek 68. Marta umawia się z Sergiuszem na kolację. Marysia odnajduje w telefonie Iwa jego nagie zdjęcia! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 68. odcinek serialu "Papiery na szczęście". Marta umawia się z Sergiuszem na kolację. Marysia odnajduje w telefonie Iwa jego nagie zdjęcia! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 68. odcinku "Papierów na szczęście".

Multimedia

"Papiery na szczęście" odcinek 68 - w środę, 12.01, o godzinie 19:30 na antenie TVN 7

W 68. odcinku serialu "Papiery na szczęście" Marta umawia się z Sergiuszem na kolację w jego mieszkaniu. Ostatecznie, przestraszona, odwołuje jednak spotkanie. Marysia odnajduje w telefonie Iwa jego nagie zdjęcia.

Marta nie wie, skąd wziąć pieniądze na spłatę rozbitego przez Marysię laptopa. Adam chce, żeby... zorganizowała jego wesele z Beatką!Zobacz więcej

W zamian wysyła mu swoje gorące fotki i umawia się z nim na randkę. Na miejscu czeka jednak na nią Kamila, która podszyła się pod swojego chłopaka. W trakcie szarpaniny pomiędzy dziewczynami dochodzi do wypadku.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Marysia przewraca się i uderza głową o kamień. Dziewczynę ratuje z opresji Adam, który przy okazji dowiaduje się, że jest ona siostrą Nataszy. Kiedy Marta przychodzi do Kowalczyka odebrać Marysię, zostają u niego na wspólnej kolacji.

Zobacz galerię

"Papiery na szczęście" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×