"Papiery na szczęście" wiosna 2022. Marta wyjawi Adamowi swój sekret i... wróci do Krisa?! Nieoczekiwane zwroty akcji w nowych odcinkach

Premierowe odcinki popularnego serialu "Papiery na szczęście" z pewnością zaskoczą dynamiką zdarzeń i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Czy Marta wyjawi ukochanemu swoją prawdziwą tożsamość? Czy Adam wyplącze się ze ślubu z Beatką i zdobędzie serce Marty? Zobacz, co wydarzy się w nowych odcinkach!

Multimedia

"Papiery na szczęście" - wiosna 2022

Relacje Marty (Adriana Kalska) i Adama (Jakub Sasak) z serialu "Papiery na szczęście" nieco się pokomplikowały - wszystko zmienniło się jednak z chwilą pojawienia się Krzysztofa (Mateusz Kmiecik), który odnalazł rodzinę i postanowił ją odzyskać. „Kris” zamierza zrobić wszystko, by udowodnić żonie i bliźniakom, że przeszedł przemianę. Jednocześnie trwają przygotowania do ślubu Beatki (Barbara Garstka) i Adama. Jednak żadne z nich nie jest z tego powodu szczęśliwe, bo przyszły pan młody nadal kocha Martę, a Beatka szaleje z miłości do Staszka (Stefan Pawłowski)...

Adriana Kalska wierzy, że jej nowy serial skradnie serca widzów jak "Zakochani po uszy"!Zobacz więcej

We wiosennych odcinkach serialu Beatka ulegnie wypadkowi samochodowemu i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Ten wypadek zapoczątkuje serię zdarzeń, które zaważą na losach wszystkich. Henryk (Marek Siudym) obwini o wypadek Martę i zwolni ją z pracy gosposi w domu Kowalczyków. Beatka przyzna przed sobą, że kocha Staszka i zerwie zaręczyny z Adamem… Z kolei on oznajmi dziadkowi, że nie pozwoli się dłużej szantażować.

Wydawać się będzie mogło, że nic już nie stoi na przeszkodzie, by Marta i Adam byli razem. Nic jednak bardziej mylnego. Marta postanowi próbować ratować swoje małżeństwo, a jednocześnie wyzna Adamowi swój najbardziej skrywany sekret. Będzie rozdarta pomiędzy tym co mówi jej głowa, a co każe serce. O Marcie nie może zapomnieć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz), który stanie do rywalizacji o serce kobiety z Adamem.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Tymczasem Sandra (Weronika Mailk) zrobi wszystko, aby pogrążyć Adama i skłócić go z ukochaną... Jej intrygi przyniosą niespodziewane konsekwencje. Tymczasem wokół Mateusza (Marcel Sabat) zacieśni się krąg podejrzeń, a skrywane od dawna rodzinne sekrety Henryka wyjdą na światło dzienne.

Z pewnością najważniejszym wydarzeniem czekającego nas sezonu „Papierów na szczęście” będzie wyjawienie przez Martę prawdy o sobie. Jak bardzo wpłynie to na losy głównej bohaterki i jej bliskich? Czas pokaże!

Jakub Sasak nową gwiazdą polskich seriali! Kim jest młody aktor? Gdzie jeszcze zagrał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Papiery na szczęście" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • ~* (gość)

    Najlepszy serial!

    23.02.2022 21:02
  • Nikola (gość)

    Aktorzy naturalnie pięknie grają z ciekawością się ogląda film

    22.02.2022 16:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×