paramount play

"Ucho Prezesa" wraca do telewizji! Wszystkie odcinki na antenie Comedy Central Polska i na platformie Paramount Play. Kiedy premiera?

"Ucho Prezesa" wraca do telewizji! Wszystkie odcinki najlepszej polskiej satyry politycznej ostatnich lat dostępne będą wyłącznie na antenie stacji. Widzowie Comedy Central Polska oraz użytkownicy Paramount Play będą mieli szansę przypomnieć sobie wyjątkowe postaci wykreowane przez najlepszych polskich aktorów komediowych i komików z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem na czele.

02.09.2019Ucho Prezesa

Przeczytaj także:

"Top Gun: Maverick". Paramount pokaże na żywo relację z premiery kontynuacji klasyka z Tomem Cruisem!

Paramount Global uczci światową premierę wyczekiwanego filmu „Top Gun: Maverick” we współpracy na wyłączność z serwisem YouTube. Transmisja na żywo z wydarzenia z okazji premiery dostępna będzie na blisko 150 kanałach YouTube popularnych marek Paramount takich jak MTV, Comedy Central, BET i innych. Polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć je w nocy z 4 na 5 maja o godz. 00:30.

04.05.2022Top Gun: Maverick

"Ucho Prezesa". Robert Górski w centrum dowodzenia Polską. Co zrobi z taką popularnością? [RECENZJA]

Robertowi Górskiemu i ekipie z Kabaretu Moralnego Niepokoju wystarczyły zaledwie cztery odcinki internetowej satyry, by zawładnąć wyobraźnią miliona widzów. "Ucho Prezesa" cieszy się większą popularnością niż niejedna polska telenowela, a w oczekiwaniu na 5. odcinek, internet zalały fałszywe zapowiedzi kolejnych epizodów „Ucha Prezesa”. Co Robert Górski zrobi z taką popularnością? Jak oceniamy satyryczny serial o polityce?

03.02.2017Recenzje

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×