"Paranienormalni Tonight" znikają z anteny TVP!

Ostatnimi czasy, nie ma dnia bez informacji prosto z Woronicza. Tym razem czas na zmiany w ramówce rozrywkowej. Telewizja Polska nie pokaże kolejnego sezonu programu "Paranienormalni Tonight".

Multimedia

"Paranienormalni Tonight" to program stworzony przez członków kabaretu Paranienormalni - Igora Kwiatkowskiego, Roberta Motykę i Michała Paszczyka. O tym, że wiosną 2016 r. nie zobaczymy kolejnej edycji show w TVP poinformowali sami zainteresowani za pośrednictwem portalu społecznościowego:

Kochani. Mamy niestety kiepskie wieści.W związku z licznymi zmianami w TVP, nie uda nam się zrealizować kolejnego sezonu "Paranienormalni Tonight". Takie są oficjalne decyzje władz telewizji w tej sprawie i koniec. Nie smucimy się jednak, bo przecież tyle dobrego wydarzyło się w ciągu tych dwóch sezonów. Dobrze się bawiliśmy, spotkaliśmy wspaniałych ludzi na swojej drodze, mierzyliśmy się ze swoimi słabościami i staraliśmy się przy okazji jak najwięcej nauczyć. Naszym celem było, żeby każdy zaproszony gość do programu czuł się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że to się udało. Dziękujemy wszystkim, którzy słali nam dobrą energię i trzymali za nas kciuki. Dziękujemy cudownej ekipie, która ciężko pracowała przy tym projekcie.Dziękujemy wspaniałej publiczności w studio i ponad milionowej widowni przed telewizorami. Do zobaczenia…być może kiedyś w naszej przychodni :))))

CZYTAJ TAKŻE:

HANNA LIS OSTRO O SWOIM ZWOLNIENIU Z TVP!
BEATA TADLA O ZWOLNIENIU Z TVP [OŚWIADCZENIE]

W programie "Paranienormalni Tonight" w każdym odcinku prowadzący zapraszali do studia gwiazdę, która musiała przetrwać nawałnicę pytań i zakręconych zadań. Gość spotykał się m.in. z samozwańczym cesarzem internetu, Kryspinem oraz najjaśniejszą postacią polskiego dziennikarstwa, Mariolką. Oprócz zabawnych rozmów w studiu, widzowie mogli zobaczyć specjalnie nagrane na tę okazję filmowe skecze. Pokazywano też odcinki debiutanckiego serialu "W poczekalni przeżycia" kabaretów Paranienormalni i Nowaki.

Komentarze

Skomentuj
  • jozlech (gość)

    Debilo-Nienormalni mogą tylko śmieszyć takich debili jak igor.Masakra.

    22.07.2016 16:03
  • Emiter hejtu (gość)

    To był mój ulubiony program. Drogie TVP - Twierdza Vszech Polska. Wasza ramówka jest do kitu. Wizja chóru w środę i inteligentne przedstawienie w niedziele jest dobra dla emerytów. Dzięki Wam uczę sie nowych języków!

    28.04.2016 14:42
  • krystyna krupska (gość)

    To skandal że Paranienormalni znikają z telewizji. Jedyny wyjątkowy i najbardziej dowcipny z kabaretów. Czemu tak robią władze telewizji publicznej???!!!!!!!!!!

    11.04.2016 13:18
  • Ament (gość)

    Niech 'PiS' bedzie z TVP!

    23.03.2016 17:10
  • Giv (gość)

    Ogólnie mogę powiedzie jak byli i prowadzili kabaret to jeszcze by uszko Ale jak zaczęli prowadzić parą to night dla mnie było to nudne , tak .... myślę jeszcze tylko oleju brakuje

    23.03.2016 13:40
  • Ziuta (gość)

    A ja kocham tvn

    14.03.2016 01:30
  • toja 2 (gość)

    A ja nie wybralem moherow a szkoda bo bylbym dumny . Jak sie ciule z paranienormalnych pchaja do tvn to niech spierdalaja i nie wrqcaja

    14.03.2016 01:25
  • Boniek 2 (gość)

    Komuna wraca ? Co za ciota cie historii ucZyla

    14.03.2016 01:22
  • Ireland (gość)

    Chlopaki mieli fajne dowcipy, zaczeli byc bardzo popularni, nikt ich z tvp nie wyrzucil - sami sie pchali do tvn po sprzedaniu sweterka na wosp zlodziejom. I

    14.03.2016 01:19
  • toja (gość)

    kto wybral pis to sie cieszy ( mochery) wszystko zniszcza i wstawiaja wszedzie swoich ludzi jak sie nie wstydza a poprzednikow posadzali o te czyny a sami to robia

    13.03.2016 19:56
  • mimi (gość)

    przejdźcie do tvn proszę będziemy oglądać!!!!!

    26.02.2016 12:53
  • mala (gość)

    To już PRZEGIĘCIE!!! Ależ oni ( ci z PiS-u) boją się PRAWDY O SOBIE!!! Wstyd i hańba!!!

    17.02.2016 19:23
  • Boniek (gość)

    Hehe, PiS jest wszędzie... Komuna wraca! Ratunku!! Będą nas mieć pod ścisłą kontrolą. To koniec!

    17.02.2016 16:50
  • Zibi (gość)

    Bo to nie była misja he he ja i tak już przestałem oglądać TVP dziadostwo i tyle, filmy z wykopalisk seriale nic nie wnoszące. I jeszcze takie pieniądze dostają.

    16.02.2016 09:57
  • Zip (gość)

    Nie było oglądalności i tyle poza przechodnia przeżycia nie było tam nic śmiesznego Lipa

    14.02.2016 22:19
  • teraz polak (gość)

    No. Telewizja nie jest po to by się śmiać, tylko by pokazać smutną prawdę ostatnich 8 lat. Ten tranwestyta Mariola nie będzie demoralizował młodzieży ! Dzieci mają umysł jak gompki, chłoną takie głupstwa i się zaczną przebierać!

    20.01.2016 20:44
  • rafus (gość)

    OD 20 lat ogladam programy podroznicze, przyrodcnicze i naukowe na discopvery. Nigdy nie ogladalem smieciowych programow dla lemingow na TVP. Co trzeba miec w glowie by to ogladac? Poznalem wiele takich osob i to są tak prosci ludzie wyprani z mozgu, ze to aż przykro. Tylko zarcie im w glowie, zero rozumu. Takim ludziom powinno sie odebrac prawa wybrocze.

    19.01.2016 20:34
  • Marek (gość)

    Czy Wy macie w ogóle jakiekolwiek pojęcie o czytaniu ze zrozuminiem?! Wyraźnie chłopaki napisali "(,,,) W związku z licznymi zmianami w TVP, nie udało nam się zrealizować kolejnego sezonu <<Paranienormalni Tonight >>. Takie są oficjalne decyzje władz telewizji (...)". Wiedz ja jako osoba bezstronna i bezpartyjna pytam się "co się stało, że już nie zobaczę jak z <<celebrytow>> Mariolka robi sobie jaja?"

    17.01.2016 23:51
  • komiczne TVP (gość)

    szkoda kabaretu Nienormalni - byli to prawdziwi fachowcy od rozbawiania ludzi po ciężkiej pracy, no ale od dziś już nowy Prezes Kurski godnie prezentuje "Nienormalnego" zastępuje kabaret ... ciekawe czy następca kabaretu nie zachoruje na chorobę filipińską a już raz się mu zdarzyło w samolocie .... dziś wielki komik TVP

    17.01.2016 18:14
  • fan kabaretów (gość)

    nowe władze TV to ludzie bez poczucia humoru, smutasy i złamasy, utoną we własnych żałosnych wiadomościach które tworzą dla bardzo ciemnego ludu ...

    17.01.2016 18:10
NowszeStarsze