"Paranormal", czyli pierwszy egipski serial Netflixa! O czym będzie ten horror osadzony w arabskich klimatach?

Ekspansja Netfliksa w krajach arabskich trwa w najlepsze! Egipski serial "Paranormal" będzie ekranizacją światowego bestsellera! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Netflix postanowił wejść także na rynek arabski. Pierwszym serialem zrealizowanym w tym rejonie świata będzie "Jinn", który ma mieć swoją premierę już w czerwcu tego roku, ale na tym plany amerykańskiego giganta wcale się nie kończą!

"Czarnobyl" lepszy od "Gry o tron"! Tak ocenili internauci! [TOP20]Zobacz więcej

Przedstawiciele Netfliksa ogłosili, że rozpoczynają prace nad swoim pierwszym serialem realizowanym w Egipcie! "Paranormal" będzie utrzymany w klimacie horroru i opowie o niezwykłych przygodach doktora Refaata Ismaila, lekarza hematologa, który co chwile wplątuje się w zdarzenia powiązane ze zjawiskami nadprzyrodzonymi. Cała akcja toczyć będzie się w latach 60. XX wieku.

Bazą dla serialowego scenariusza będzie powieść Ahmeda Khaleda Tawfika, niedawno zmarłego lekarza, który był również jednym z pierwszych autorów horrorów i powieści science fiction we współczesnym świecie arabskim, a jego książki sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie!

Nie wiemy jeszcze kto zagra w "Paranormal". Również data premiery jest jeszcze nieznana.

Tych seriali animowanych nie należy pokazywać dzieciom! Który najlepszy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×