"Paranormal". Tak zapowiada się pierwszy egipski serial Netflix. Zobacz zdjęcia z planu sensacyjnej produkcji

"Paranormal" to nowy serial Netflix na podstawie serii bestsellerowych powieści sensacyjnych doktora Ahmeda Khalida Tawfika. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji. Jak się zapowiada?

Multimedia

Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z długo wyczekiwanego serialu „Paranormal” — pierwszej egipskiej produkcji oryginalnej Netflix. Ze względu na pandemię koronawirusa ujęcia zaprezentowano z pewnym opóźnieniem.

Poznajemy głównego bohatera — doktora Refaata Ismaila (Ahmed Amin), mężczyznę po czterdziestce, który doświadcza serii zjawisk paranormalnych. Pojawia się także postać szkockiej naukowiec, doktor Maggie Mckillop (Razane Jammal), dawnej znajomej ze studiów i niespełnionej miłości doktora Refaata.

Netflix zapowiada swój pierwszy egipski serial! O czym będzie?Zobacz więcej

Serial opowiada o doktorze Refaacie, cynicznym hematologu obdarzonym mrocznym poczuciem humoru, który wkracza na „ścieżkę zwątpienia” po tym, jak jego świat staje na głowie, ponieważ naukowe podstawy, którymi kierował się przez całe życie, zostają podane w wątpliwość. Refaatowi towarzyszy jego koleżanka ze studiów, Maggie, z którą doktor wkracza do świata nadprzyrodzonego, by uchronić najbliższych przed zagrażającym im ogromnym niebezpieczeństwem.

Historia jest oparta na serii bestsellerowych powieści „Paranormal” nieżyjącego już autora Ahmeda Khaleda Tawfika, które sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy. Serial, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2020 roku, kręcony jest w Egipcie, aby dodać autentyczności miejscom opisanym w książkach. Wybór lokalizacji na zdjęcia wynika także z podejścia firmy Netflix, która tworzy autentyczne egipskie treści dla widzów z całego świata.

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×