"Parasite". Mark Ruffalo zagra główną rolę w serialu HBO na podstawie oscarowego hitu?

"Parasite" będzie serialem. W mediach pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących amerykańskiej wersji filmowego triumfatora Oscarów 2020. Nad serialem "Parasite" pracuje już serwis HBO. Mówi się, że w głównej roli wystąpi w nim Mark Ruffalo.

Multimedia

Film "Parasite" triumfował podczas Oscarów 2020. Dzieło koreańskiego reżysera Joon-ho Bonga z 6 nominacji zgarnęło aż 4 statuetki, w tym te najważniejsze: dla najlepszego filmu międzynarodowego, za najlepszy scenariusz oryginalny, reżyserię oraz za najlepszy film. To zresztą pierwszy przypadek w historii, gdy nieanglojęzyczny obraz zdobył Oscara w najważniejszej kategorii.

HBO stworzy serial na podstawie koreańskiego hitu! Będzie równie dobry?Zobacz więcej

Laureat czterech Oscarów oraz Złotej Palmy i Złotego Globu doczeka się teraz serialowej wersji. Prawa do historii opowiedzianej przez koreańskiego reżysera Joon-ho Bonga wykupiło już HBO. Limitowana produkcja będzie składała się prawdopodobnie z sześciu odcinków, a każdy z nich może trwać nawet i 60 minut. Za rozszerzoną wersję filmu ma odpowiadać nie kto inny jak twórca oscarowego hitu - Joon-ho Bong.

Serwis Collider podaje, że w jednej z głównych ról w serialu "Parasite" ma zostać obsadzony Mark Ruffalo. Jak twierdzi jednak HBO, produkcja jest na wczesnym etapie rozwoju i jest stanowczo za wcześnie na takie spekulacje. Reżyser pierwowzoru potwierdził natomiast, że trwają już rozmowy z Adamem McKayem, który ma zostać jednym z producentów wykonawczych serialu "Parasite".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×