Paris Hilton przeprasza gejów

Według Paris wszyscy geje mają AIDS.

CZYTAJ TAKŻE: PARIS HILTON NAGRYWA DRUGĄ PŁYTĘ! KATOWICE W CIENIU PARIS HILTON [DUŻO ZDJĘĆ I WIDEO]

Podczas towarzyskiego spotkania Paris Hilton ostro wypowiedziała się o gejach, a wypowiedź została nagrana przez jej "przyjaciół". Jej zdaniem, mają być odrażający, myśleć tylko o seksie, niemal wszyscy mieć AIDS i stanowić zagrożenie dla swoich partnerów...

Komentarze w mediach były dla Paris bezlitosne. Jej słowa nie spowodowały specjalnych protestów. Uznano je za tak beznadziejnie głupie, że nie nadające się do komentowania. Tym bardziej, że - jak przypomniano - wcześniej wielu bliskich znajomych Hilton było gejami.

Hilton wyprzeć się swoich słów nie mogła, dlatego postanowiła przeprosić zainteresowanych. Najpierw zrobiła to na Twitterze, później w szerszej formie w serwisie GLAAD. CZYTAJ TAKŻE: PARIS HILTON STRACIŁA PROGRAM HILTON PRZERWAŁA WYWIAD. WŚCIEKŁA SIĘ O PYTANIE O KONIEC JEJ KARIERY!

- Każdy, kto mnie zna, wie że zawsze wspierałam środowiska gejów. Jest mi bardzo przykro, że sprawiłam moim przyjaciołom przykrość. Moje nagranie pochodziło z prywatnej rozmowy ze znajomym gejem i dotyczyło naszej konwersacji, nie zaś całej wspólnoty gejowskiej. Przecież na HIV i AIDS cierpią zarówno homo-, jak i heteroseksualiści, i kobiety, i mężczyźni - zapewniła Paris.

Być może zachowanie Paris Hilton miało sens - przypomniała mediom o sobie, a o to jest jej coraz trudniej...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×