Paris Jackson pojawiła się publicznie z matką

Po kilkunastu latach udało się uwiecznić spotkanie matki i córki.

Multimedia

Córka Michaela Jacksona właśnie skończyła 15 lat, co było okazją do spotkania z Debbie Rowe - jej biologiczną matką. Na opublikowanym wideo widać, jak w niedzielę razem robiły zakupy w Los Angeles oraz zjadły obiad.

CZYTAJ TAKŻE: NIE PYTAJCIE, KTO JEST OJCEM DZIECI MICHAELA JACKSONA... RODZINA MICHAELA JACKSONA CHCE 40 MILIARDÓW ODSZKODOWANIA!

Debbie Rowe była żoną Michaela od 1996 do 1999 roku. Podczas rozwodu zrezygnowała z prawa do opieki nad dziećmi i od tej pory praktycznie nie miała z nimi kontaktu. Poprzednio Paris i Debbie widziano publicznie razem, kiedy dziewczynka była niemowlęciem!

O ile macierzyństwo Debbie Rowe jest niemal pewne, to już ojcostwo wszystkich trojga dzieci jest bardzo wątpliwe. W hollywoodzkich spekulacjach przewijało się kilku mężczyzn, którzy mieli oddać swoje nasienie Michaelowi Jacksonowi, by mógł on zostać ojcem. Sprawa zresztą wkrótce będzie ponownie roztrząsana, ponieważ zaczyna się proces o odszkodowanie za śmierć gwiazdora. Pozwana firma AEG zamierza wykazać, że piosenkarz nie był ojcem dzieci, dlatego Paris oraz jej bracia Prince Michael i Blanket nie mają prawa do odszkodowania.

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Był czy nie był ojcem jakie to ma znaczenie piosenkarz uznał je za swoje i były jego dziećmi.

    30.04.2013 16:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×