Pascal Brodnicki został bez pracy!

Jego program w stacji TVN Po prostu gotuj, znika z anteny.

Multimedia

Fakt dotarł do informacji, że stacja rezygnuje całkowicie z emitowania kulinarnych show. Wielka szkoda! Wzorem zagranicznych stacji wiemy, że z gotowanie to nie tylko wielka przyjemność, ale też wielkie show, które przed ekrany może przyciągnąć miliony telewidzów! Potrzeba tylko dobrego pomysłu na formułę programu, co wiedzą doskonale znawcy telewizyjnych show z udziałem Gordona Ramsay’a…

Nie wszyscy są przecież miłośnikami Tańców… Talentów… i innych show rozrywkowych, w których zamiast podziwiać zwykłych ludzi i ich niepowtarzalne pasje kulinarne jesteśmy skazani na oglądanie gwiazd, które i tak straszą swoimi twarzami z prawie każdego kolorowego tygodnika.

Niestety decyzja o rezygnacji z programu Po prostu gotuj, który prowadził znakomity Pascal Brodnicki oznacza też, że kucharz traci pracę.

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Okazało się że on gotował ludzi patola

  03.07.2016 00:06
 • michal.wieczorek@...

  test

  22.07.2015 12:25
 • zyzia (gość)

  I dobrze. Już nie mogłam słuchać jak kaleczy język polski!!! A poza tym, nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego jego goście są niemi przy stole. Może im nie smakuje i stacja tvn ucisza narzekania biesiadników!

  14.02.2010 02:04
 • Bono (gość)

  Paskal. Jesteśmy z Tobą. My mieszkamy w bloku na przeciwko gdzie nagrywałeś program i też się stąd wyprowadzamy. Trzymaj się ciepło i powodzenia...

  02.02.2010 18:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×