Paszporty Polityki 2017. Rusin i Kujawa kontra Starakowie. Która para wypadła lepiej? [ZDJĘCIA]

Paszporty Polityki 2017 za nami. Na wydarzeniu w Teatrze Wielkim w Warszawie zjawiło się mnóstwo gwiazd, a wśród nich Kinga Rusin z Markiem Kujawą i Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Która para wypadła na czerwonym dywanie najlepiej?

Multimedia

9 stycznia 2017 roku na gali w Teatrze Wielkim wręczono Paszporty Polityki 2017. Otrzymują je polscy artyści, którzy przyczyniają się do przekraczania granic w sztuce. Wyróżnienie to jest przyznawane twórcom w 7 kategoriach: film, teatr, literatura, muzyka popularna, muzyka poważna, sztuki wizualne oraz kultura cyfrowa. Paszport "Polityki" 2017 otrzymali w tym roku: Jagoda Szelc, Marcin Wicha, Michał Borczuch, Norman Leto, Joanna Freszel, Mateusz Lenart, Andrzej Mądrzak, Wojciech Piejko ze studia Bloober Team i zespołu Hańba!.

Sprawdź, kto wystąpi w 3. edycji programu TVN! [LISTA UCZESTNIKÓW]Zobacz więcej

Na uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie zjawiło się mnóstwo gwiazd. Na czerwonym dywanie pozowała m.in. dziennikarka Kinga Rusin z partnerem Markiem Kujawą oraz Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Która para wypadła lepiej? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×