pati na roli

Przeczytaj także:

"Zbuntowany anioł". Facundo Arana kiedyś i dziś. Tak zmienił się ukochany Milagros, którą grała Natalia Oreiro! Serialowy Ivo wygląda zupełnie inaczej

Serial "Zbuntowany anioł" w pewnym momencie gromadził miliony widzów na całym świecie przed ekranami telewizorów. Fabuła przedstawiała losy Milagros (Natalia Oreiro) i Ivo, w którego wcielił się Facundo Arana. Od polskiej premiery tej kultowej telenoweli minęło ponad 20 lat! W tym czasie serialowy Ivo zmienił się nie do poznania. Tak dziś wygląda Facundo Arana! W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia.

03.08.2022Zbuntowany anioł

"Zbuntowany anioł". Natalia Oreiro olśniła wszystkich w sukni z trenem. Czas się dla niej zatrzymał. Nie zgadniecie ile ma lat!

Natalia Oreiro pojawiła się ostatnio na gali Platino Awards 2021 w Madrycie i zachwyciła wszystkich. Urugwajska aktorka, która zasłynęła rolą pięknej Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł" wybrała na tę okazję zjawiskową suknię z trenem. Internauci pieją z zachwytu i zauważają, że czas się dla niej zatrzymał. Zobaczcie, jak dziś wygląda Natalia Oreiro!

06.10.2021Zbuntowany anioł

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×