"Patolog". Historia patologa sądowego i tajemnice niecodziennych pacjentów! Gdzie oglądać? [DATA PREMIERY, ZDJĘCIA]

Jest inteligentny i błyskotliwy, a przy tym bardzo skuteczny w swojej pracy. Zdeterminowany, by każdej ofierze dać głoś i ujawnić, co było przyczyną jej śmierci. Poznajcie bohatera nowego serialu AXN, doktora Daniela Harrowa, patologa sądowego, który za nic ma wszelkie autorytety!

Multimedia

"Patolog" - premierowy odcinek we wtorek, 27.11.2018, o godz. 23:00 w AXN! - sprawdź program tv

Serial "Patolog" to historia doktora Daniela Harrowa (Ioan Gruffudd), patologa sądowego, który za nic ma wszelkie autorytety. Jest inteligentny i błyskotliwy, a przy tym bardzo skuteczny w swojej pracy. Za punkt honoru postawił sobie poznanie prawdy o wszystkich swoich zmarłych pacjentach. Jest zdeterminowany, by każdej ofierze dać głoś i ujawnić, co było przyczyną jej śmierci, dzięki czemu potrafi rozwiązać nawet najbardziej nieprawdopodobne sprawy.

"Znaki". Gatunkowa schematyczność kontra castingowe strzały w dziesiątkę. Jaki jest nowy polski serial AXN?Zobacz więcej

Bohater nowego serialu AXN, doktor Harrow, skrywa jednak pewną mroczną tajemnicę, która może zagrozić nie tylko jego karierze, ale też bezpieczeństwu jego i jego najbliższych... Premierowe odcinki w każdy wtorek o 23:00 w AXN.

Zobacz galerię

Na planie serialu AXN "Znaki"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×