Patricia Kazadi zdradza, ile waży!

Prowadząca "X-Factor" nie wstydzi się siebie i swojej wagi.

- Nie wiem ile ważę, ale myślę, że ok. 58 - 59 kilogramów. Mam metr siedemdziesiąt, także normalna waga. Ale u mnie jest tak, że dwa kilo w dół, dwa kilo w górę, w zależności od tygodnia - powiedziała prowadząca X Factor w wywiadzie dla Gazeta.tv.

Patricia Kazadi zapewniła, że dobrze czuje się we własnym ciele, zna swoje wady i zalety i ubiera to, na co ma ochotę, nie zwracając uwagi na to, czy dana rzecz podkreśla jej atuty czy słabsze strony. Dodała, że podstawą jest akceptacja samego siebie.

CZYTAJ TAKŻE: PATRICIA KAZADI O CYBERSEKSIE NOWY DINGIEL PATRICII KAZADI [WIDEO] Prezenterka zdradziła również, że jej figura nie jest rezultatem głodowej diety czy morderczego treningu. Przyznała jednak, że chodzi dwa razy w tygodniu na zajęcia TBC. Co było motywacją do uprawiania sportu?

- Moja babcia ma 84 lata, przeszła raka i biega po mieszkaniu, sprząta, gotuje, pieli w ogrodzie, a ja leżę na kanapie jak stary dziad i po prostu zarastam jakimiś glonami. Mówię nie, tak nie może być. I z przyjaciółką się zmotywowałyśmy i chodzimy na fitness dwa razy w tygodniu - przyznała Kazadi.

CZYTAJ TAKŻE: PATRICIA KAZADI POLUBIŁA SWOJĄ PUPĘ PATRICIA KAZADI: WSZYSCY MYŚLELI, ŻE JESTEM LESBIJKĄ

Komentarze

Skomentuj
  • kasiula (gość)

    Pati jest super, wyglada idealnie. jesli ktos mowi ze jest gruba to ci ludzie jeszcze chyba grubych ludzi nie widzieli. Napewno wyglada niz Rubik czy tam inne wychudzone dziewczyny.I napewno moje slowa podziela takze faceci,,,,

    22.05.2013 00:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×