patricia kazadi

Dorota Gardias prezentuje efekty swojej metamorfozy na uroczystej gali! Kto się jeszcze pojawił? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W poniedziałek 19 grudnia odbyła się gala Marki Roku 2022, na którą tłumnie przybyły najsłynniejsze osobistości polskiego show-biznesu. Jedną z zaproszonych gwiazd na to wydarzenie była Dorota Gardias, która pozując na ściance zaprezentowała efekty swojej niedawnej metamorfozy. Kto się jeszcze pojawił? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia.

20.12.2022Gala Marki Roku 2022

"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodziną na premierze. Jej córki wyglądały jak prawdziwe gwiazdy!

W poniedziałek, 24 października w warszawskim Teatrze Capitol miała miejsce premiera sztuki "Prezent urodzinowy", na którą tłumnie przybyły znane w polskim show-biznesie osobistości. Jedną z zaproszonych gwiazd była Katarzyna Skrzynecka, która wybrała się na wydarzenie z najbliższymi. Jej córki wyglądały jak prawdziwe gwiazdy!

25.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Święta gwiazd 2021. Majdanowie w gorącej Tajlandii, Łukasz Garlicki bez spodni oraz bielizny i smutne święta Patricii Kazadi. Jak Boże Narodzenie spędziły gwiazdy telewizji?

Święta Bożego Narodzenia za nami. To był wyjątkowy czas, który większość Polaków spędza z najbliższymi. Magiczny czas spotkań i wspólnego świętowania. Celebryci często jednak mają inny pomysł na święta i prześcigają się w mediach społecznościowych w tym, kto spędzi ten czas w oryginalniejszy sposób. Nie wszyscy, bo inni w pełni oddali się świątecznej atmosferze.

27.12.2021Święta 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×