Patrick Gibson o pracy na planie serialu "Dzwony wojny" [WIDEO]

Młody aktor Patrick Gibson opowiedział, jak doszło do tego, że zagrał w serialu "Dzwony wojny".

Multimedia

Właśnie miałem zdawać swój pierwszy egzamin na studiach, gdy dostałem telefon – Patrick Gibson opowiada o tym, jak otrzymał propozycję zagrania w serialu "Dzwony wojny".

Zobacz wideo!

FILM https//youtu.be/56TscRyvl7k

Komentarze

Skomentuj
  • Podpis (gość)

    to jest jeden z tych seriali jakie żałuje że przegapiłam. powinni jeszcze raz wyemitować w TV..!

    19.11.2014 11:38
  • toJa (gość)

    Bardzo podobał mi się w tym serialu, chociaż poza samą obsadą jednak o największe refleksje przyprawiło mnie zakończenie. Przykre.

    18.11.2014 14:04
  • combik (gość)

    Nic dziwnego, że wokół serialu taki rozgłos, bo sam po obejrzeniu stwierdzam, że było warto. Kto spodziewa się wielkich, militarnych scen, może się rozczarować. Jednak otrzyma obraz wojennej rzeczywistości, pełnej trudów, zmęczenia, czasem bezsilności, tęsknoty. Zapada w pamięć.

    17.11.2014 22:19
  • Mario (gość)

    Jako aktor ma duży potencjał. Dobrze zagrał swoją rolę, jest w Dzwonach bardzo autentyczny. Erika przy jego boku też wypadła świetnie, trzymam za nią mocno kciuki :-)

    17.11.2014 20:15
  • sorba (gość)

    Nawet mnie to nie dziwi, że tak się dostał. Cała ta trójka wypadła dobrze, tych dwóch chłopaków i nasza Erika.

    17.11.2014 14:39
  • Zione (gość)

    Nie wiem jak podsumować ten serial, bo mi się strasznie spodobał. O ile taki dramatyczny obraz można w ogóle oceniać przez "podoba". Ale na pewno daje do myślenia.

    17.11.2014 09:49
  • Adin (gość)

    Dziwnie ogląda się serial o czasach, kiedy nasze państwo oficjalnie nie istniało, a jednak żyliśmy i działaliśmy. Erika Karkuszewska fajnie opowiadała temu chłopakowi, dlaczego to wszystko tak wygląda.

    17.11.2014 09:42
  • HajFajw (gość)

    Dlaczego, jak w końcu coś powstało super, to kończy się w pięciu odcinkach. To chyba jedno z najlepszych przedstawień wojny jakie widziałem - co się dzieje w głowach tych żołnierzy, jak się zmieniają pod wpływem I wojny światowej.

    16.11.2014 23:00
  • Katy (gość)

    Młody, fajny chłopak. Szkoda tylko, że nie było w serialu więcej polaków, ale ogólnie na pewno udana produkcja :)

    16.11.2014 13:09
  • Michał Ban (gość)

    to chyba był jeden z lepszych seriali jakie oglądałem o wojnie. głównie za to że scenariusz nie był tak napastliwy jak się często widzi w innych produkcjach

    16.11.2014 11:40
  • Nitka (gość)

    Bardzo sympatyczny młody człowiek - niezły fart swoją droga, bo jeszcze nie zdążył na dobre zacząć studiować a tu już zaczał grać i bardzo dobrze mu to wszyło moim zdaniem (oglądałam ten serial)

    16.11.2014 11:09
  • Lucek (gość)

    Fajny z niego chłopak, taki pozytywny, uśmiechnięty. Moim zdaniem dobrze sobie poradził w Dzwonach Wojny, gra naturalnie i autentycznie.

    15.11.2014 19:20
  • Fanka (gość)

    Jest czarujący, jako chłopak, ale i utalentowany jako aktor. Na ekranie pokazał przemianę młodego człowieka i zrobił to jak dla mnie - niewiarygodnie! Kibicowałam mu przez cały serial, wrażliwa, artystyczna i romantyczna dusza. Czekam na kolejne produkcje z jego udziałem.

    14.11.2014 20:59
  • Polka (gość)

    Sympatyczny młody człowiek, bardzo wiarygodnie zagrał w tym serialu. Trzymam kciuki za jego karierę (no i studia).

    14.11.2014 14:08
  • paproc (gość)

    piękne zdjęcia, wymowna idea, świetny aktorsko. jedyna wada - tylko 5 odcinków.

    14.11.2014 12:47
  • opinuj (gość)

    Serial bardzo dobry. nie żałuję ani minuty. Mimo sielankowości pierwszych odcinków serial potrafi wywołać głębokie emocje. Nie miałem tego podczas oglądania np: Kompanii braci, ale tutaj autentycznie byłem przerażony wojną i tego co ze sobą niesie.

    13.11.2014 19:16
  • Fanfar (gość)

    załapałem się tylko na ostatnie 3 odcinki i bardzo dobrze się oglądało. czy ktoś wie czy będzie reemisja ?

    13.11.2014 14:27
  • miszka (gość)

    Chciałabym obejrzeć, bo nie było mnie w kraju, moze będzie jakaś retransmisja, ktoś wie?

    13.11.2014 13:31
  • Agnie (gość)

    Widziałam raz, a jak jeszcze będzie okazja zobaczyć, to chce obejrzeć to jeszcze raz ze swoim facetem. Jestem ciągle pod wrażeniem.

    13.11.2014 13:03
  • Bracia (gość)

    A mnie zakończenie bardzo zaskoczyło i zasmuciło. I pomimo, że w każdym odcinku było wiele poruszających scen, to ta ostatnia kompletnie mnie rozczuliła. Przykre, że taka była polityka. Tylu ludzi, musiało przez nią zginąć. Niepotrzebnie..

    12.11.2014 17:54
NowszeStarsze