"Patrick Melrose". Powstanie 2. sezon serialu z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej?

"Patrick Melrose" to cieszący się sporą popularnością i uznaniem krytyków serial z 2018 roku. Produkcja, która zakończyła się na pięciu odcinkach może jeszcze powrócić. Podobno trwają już rozmowy na temat kontynuacji serialu, dla którego podstawą stał się cykl autorstwa Edwarda St. Aubyna. Czy 2. sezon serialu "Patrick Melrose" rzeczywiście powstanie?

Multimedia

"Patrick Melrose" powróci z 2. sezonem? Z informacji serwisu Deadline wynika, że nawet jeśli w 1. sezonie wyczerpano cały materiał źródłowy, czyli cykl autorstwa Edwarda St. Aubyna, to powrót serialu z nowymi odcinkami wciąż jest możliwy. Trwają już rozmowy z twórcami produkcji z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej.

Nasza wspólna pasja do powieści Teddy'ego (Edwarda St Aubyna) oraz radosne doświadczenie w tworzeniu pierwszej serii z SunnyMarch, Edwardem Bergerem i Davidem Nichollsem naturalnie doprowadziły nas do dyskusji na temat tego, co moglibyśmy zrobić w przyszłości. Od przeskoku w czasie w życiu Patricka do pokazania jego „straconych lat” w Nowym Jorku. Teddy St Aubyn będzie tym, który podejmie decyzję, czekamy na jego inspirację - tłumaczą Rachael Horovitz i Michael Jackson.

Pierwsze wrażenia po premierze nowego serialu z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej. Warto obejrzeć?Zobacz więcej

"Patrick Melrose" o czym jest serial?

Patrick Melrose (Benedict Cumberbatch) pochodzi z arystokratycznej, uprzywilejowanej rodziny. Inteligentny i charyzmatyczny ma duże powodzenie wśród kobiet. Mężczyzna skrywa jednak przed światem mroczny sekret. Melrose stara się uporać z trudnymi wspomnieniami z dzieciństwa, które zafundowali mu agresywny ojciec oraz przymykająca na wszystko oko matka. Szukając ukojenia, często ucieka w używki. Produkcja jest ekranizacją cyklu powieściowego “Patrick Melrose” autorstwa Edwarda St. Aubyna, który bezbłędnie portretuje brytyjską klasę wyższą i przedstawia etapy radzenia sobie z traumą.

Akcja serialu rozgrywa się w latach 60. na południu Francji, w latach 80. w Nowym Jorku oraz w Wielkiej Brytanii po 2000 roku. Obok nominowanego do Oscara Benedicta Cumberbatcha (Gra tajemnic), w główne role wcielają się m.in. Hugo Weaving (Matrix Reaktywacja), laureatka Złotego Globu Jennifer Jason Leigh (Nienawistna ósemka), Anna Madeley (Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj), wyróżniona dwiema nagrodami Emmy Blythe Danner (Poznaj moich rodziców) oraz Allison Williams (serial HBO Dziewczyny).

Chcielibyście zobaczyć nowe odcinki "Patricka Melrose"? Przypominamy, że 1. sezon składający się z pięciu odcinków można obejrzeć na HBO GO.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×