Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się po ponad 15 latach! Aktor pochwalił się nowa ukochaną!

Ciąg dalszy głośnych rozstań w polskim show-biznesie. Potwierdziły się plotki dotyczące relacji Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego. Okazało się, że wokalistka i aktor postanowili rozstać się po wielu latach! 51-latek właśnie pochwalił się nowa ukochaną.

Multimedia

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się po ponad 15 latach! Aktor pochwalił się nowa ukochaną!

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego to jedna z najszerszej komentowanych przez media relacji polskiego show-biznesu. Przez wiele lat byli razem, mają syna, ale nigdy nie zdecydowali się na ślub, a teraz potwierdziły się niestety najgorsze plotki - para postanowiła się ostatecznie rozstać.

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Jacka Kopczyńskiego poznała w 2006 roku i aktor już wtedy próbował zaprosić 27-letnią wówczas wokalistkę na randkę, jednak spotkał się z odmową. Wszystko przez to, że... miał żonę! Markowska nie miała zamiaru spotykać się z kimś, kto ma żonę. To był dla mnie dramat. Długo walczyłam z tym uczuciem, nie potrafiłam zaakceptować tego, że jest żonatym facetem, nawet jeśli nie mieszkał już z żoną. Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań - powiedziała w rozmowie z redakcją „Gali”.

Aktor zrozumiał, że mając żonę, niczego nie zdziała, więc się rozwiódł. Jak przypomina Viva, zaprosił wówczas Patrycję Markowską na wycieczkę do Meksyku, z której powrócili jako para! Uczucie eksplodowało błyskawicznie; już w styczniu 2008 roku urodził się syn Markowskiej i Kopczyńskiego, Filip Krystian.

Piotr Cugowski rozstał się z żoną? Jego nowa narzeczona znała swoją poprzedniczkę!Zobacz więcej

W kolejnych latach było różnie. Para przechodziła przeróżne kryzysy, jednak zawsze wychodzili z nich obronną ręką. Dlatego, gdy pod koniec ubiegłego roku pojawiły się kolejne doniesienia o problemach Markowskiej i Kopczyńskiego, fani byli przekonani, że i tym razem się uda. Niestety, życie napisało inny scenariusz. Jak informuje Pudelek.pl, chociaż Kopczyński nalegał na terapię par i próbował ratować relację, to wokalistka podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu.

Dzisiaj już wiadomo, że Jacek Kopczyński buduje wspólne szczęście z nową kobietą! Jego ukochaną jest początkująca pisarka romansów, Klaudia Kardas. Urodzona w 1984 roku autorka niedawno wydała książkę „Kokainowa księżniczka”. Para razem pokazała się na jednej z premier już w grudniu 2022 roku. Klaudia Kardas jest szczęśliwa i tak opisuje swój związek z Kopczyńskim:

Jeśli spotkasz człowieka, który dzwoni do Ciebie, aby usłyszeć tylko Twój głos... Ktoś, kto myśli o Tobie przed zaśnięciem i kiedy się budzi ... albo szuka Cię w nocy po łóżku ... ten, który obejmuje Cię bez powodu, kto całuje Twoje czoło, kto łapie Cię za rękę, aby pokazać Ci, jak bardzo się o Ciebie troszczy i cieszy się, że Cię ma.... Jeśli spotkasz takiego człowieka, dbaj o niego, bo on zawsze będzie dbał o Ciebie. ❤❤ Brak szacunku = Brak miłości 🤷‍♀️

Co o tym myślicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Qaz (gość)

  Do 3 razy sztuka podobno ....

  24.02.2023 00:14
 • hhh (gość)

  kkkk

  27.01.2023 15:11
 • Statystycznie (gość)

  Ale z tego co pamiętam on dla niej wcześniej też porzucił kobietę i dzieci to teraz tak w kółko będzie. Beznadzieja ciepłe kluchy a baby głupie.

  27.01.2023 07:55
 • Oolanka (gość)

  Najpierw pokaźny ślub a teraz pokaźny rozwód a po drugie co nadto obchodzi ci cali celebryci w tym żyją a kiedy przychodzi starość oglaszaja ile to dostali głodowej renty i skomlą na portalach o składki na 8vh leczenia

  27.01.2023 07:43
 • Floo (gość)

  Niech się układa.

  26.01.2023 22:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×