Patrycja Mikuła czyli Patti z "Enjoy the view love Natalia" o Siwiec i jej reality show

Patti z "Enjoy the view love Natalia" opowiedziała o nagrywaniu reality show i jego głównej bohaterce - Natalii Siwiec.

Multimedia

Patrycja Mikuła

pojawia się w programie "Enjoy The View, Love, Natalia" jako "Patti" - poznaną na Instagramie koleżankę, która specjalnie dla Siwiec przylatuje do Polski. Ten sympatyczny obrazek odbiega jednak od rzeczywistości.

- Z Natalią poznałyśmy się w pracy i nie łączy nas żadna przyjaźń. W programie odtwarzam swego rodzaju rolę. Z tego co ją znam, to wyrafinowana osoba, interesowna, która wszystko ma przemyślane. Ona nie liczy się z nikim. Zrobi wszystko dla kariery i do tego, aby być w mediach - powiedziała Mikuła o Siwiec serwisowi afterparty.pl.

CZYTAJ TAKŻE: NAMIĘTNE ZABAWY NATALII SIWIEC Z MĘŻEM NA BASENIE! "ENJOY THE VIEW <3 NATALIA" [WIDEO] "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 16.02.2014, ODC. 2: SPRAWDZIAN W ŻYCIU NATALII

Jak zaznaczyła redakcja, to Mikuła nawiązała z nią kontakt.

"Patti" doskonale zna się za to z Joanną Krupą.

  • Myślę, że jestem jedną z najbliższych jej przyjaciółek. Wybrała mnie na druhnę na swoim ślubie. Bardzo to przeżywałam. Przyjechałam do niej na finał Top Model w Warszawie, a ona zabierała mnie do domu Hugh`a Hefnera na imprezy organizowane przez niego - zapewniła Patrycja Mikuła.

Komentarze

Skomentuj
  • mm (gość)

    Premiera! Enjoy the view love Natalia, oglądaj za darmo online, bez ograniczeń !Odcinek 4 kino24tv.pl/MTQ4/enjoy_the_view_love_natalia_odcinek_4

    01.03.2014 17:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×