Patrycja Pająk w "Szpitalu" [ZDJĘCIA]

Już 15 kwietnia widzowie "Szpitala" zobaczą odcinek z gościnnym udziałem Patrycji Pająk! Wcieli się ona w rolę koleżanki kobiety, która zgłosi się na SOR z powikłaniami po operacji powiększenia piersi.

Multimedia

Znana z kolorowych gazet i portali plotkarskich Patrycja Pająk przyprowadza do szpitala swoją przyjaciółkę - Sylwię Sokołowską, która dwa dni temu powiększyła sobie piersi. Dziewczyna zasłabła w czasie drogi powrotnej do domu. Ma też poważne problemy z oddychaniem. Pacjentką zajmuje się dr Eryk Wajman.

Dr Eryk Wajman podejrzewa, że Sylwia Sokołowska, która zlekceważyła zalecenia chirurgów, ma poważne komplikacje po operacji. Kobieta powiększyła biust dla swojego męża, który notorycznie ją zdradza. Sylwia myśli, że dzięki nowym piersiom znowu stanie się dla mężczyzny atrakcyjna. Patrycja Pająk próbuje jednak przekonać przyjaciółkę, żeby odeszła od wiarołomnego męża.

W międzyczasie na oddziale pojawia się mąż Sylwii Sokołowskiej. Mężczyzna próbuje poderwać atrakcyjną Patrycję. W ogóle nie interesuje się zdrowiem żony. Wkrótce na oddział przychodzi jedna z jego kochanek. Wybucha awantura! Sylwia w końcu odchodzi od męża. Tymczasem dr Eryk Wajman wykrywa w żyle kobiety groźny zakrzep. Na szczęście lekarzowi udaje się opanować sytuację…

Komentarze

Skomentuj
  • ol (gość)

    Nienawidzę takich informacji,plotek....

    05.04.2013 11:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×