Patrycja Tuchlińska ma życie jak w bajce! Ukochana milionera Józefa Wojciechowskiego mieszka w luksusowej willi

Patrycja Tuchlińska to ukochana jednego z najbogatszych Polaków, Józefa Wojciechowskiego. Milioner dba, aby zarówno pięknej partnerce, jak i malutkiemu synkowi absolutnie niczego nie zabrakło. Tuchlińska swoje opływające w luksusy życie sumiennie relacjonuje w mediach społecznościowych. Ma życie jak w bajce! Zbaczcie zdjęcia!

Multimedia

Patrycja Tuchlińska - kim jest ukochana Józefa Wojciechowskiego?

26-letnia Patrycja Tuchlińska jest partnerką jednego z najbogatszych Polaków, Józefa Wojciechowskiego - głównego udziałowca firmy deweloperskiej JW Construction i byłego właściciela Polonii Warszawa. O ich związku zrobiło się głośno w 2018 roku.

Tuchlińska miała wtedy zaledwie 23 lata i pracowała jako modelka - z ukochanym dzieli ją prawie 50 lat różnicy. Początkowo wydawało się, że dla majętnego biznesmena, który lubi otaczać się pięknymi kobietami, to chwilowe zauroczenie, ale Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski nadal są razem, a niedawno powitali na świecie synka. Patrycja Tuchlińska jest absolwentką inżynierii mechanicznej, ale dzięki majątkowi ukochanego nie musi pracować, żyje w luksusie i może w pełni poświęcić się wychowywaniu dziecka. Karierę w show biznesie zaczynała jako modelka. Brała udział m.in. w pokazie mody Evy Minge w 2018 roku.

Potomek już na świecie! Partnerka miliardera właśnie urodziłaZobacz więcej

Patrycja Tuchlińska żyje jak w bajce

Wydaje się, że każda jej fanaberia jest natychmiast spełniana przez hojnego biznesmena. Tuchlińska prowadzi bowiem konto w mediach społecznościowych - to właśnie na Instagramie, gdzie obserwuje ją już pond 50 tysięcy osób, pokazuje willę, w której mieszka. Posiadłość położona jest nad Jeziorem Zegrzyńskim.

Dążąc do najlepszej wersji samej siebie w 2022 roku, chciałabym nam życzyć abyśmy doceniali to co mamy i potrafili cieszyć się każdą chwilą - napisała na Instagramie 2 stycznia 2022 roku.

Zobaczcie w galerii, jak wygląda codzienność partnerki Józefa Wojciechowskiego. Patrycja Tuchlińska opływa w luksusy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adela (gość)

    Co tu mówić: O kasę chodzi a o co.Bo napewno nie zakochała się w nim.

    26.07.2022 22:29
  • Kaplan (gość)

    Módlmy się za zdrowie Wojciecha

    12.07.2022 18:00
  • Sylwester 3Waza (gość)

    Niech oni sobie sami na to zarobią te dzieci to są takie wrzody na dupie jak by nie stary i stara to by do niczego nie doszli i tak do niczego nie doszli

    01.06.2022 13:13
  • Józek z Zadupia (gość)

    Ciekawe jak jej ojciec mający 50 lat mówi do zgreda, mój synu

    24.05.2022 19:59
  • Ks.Robak (gość)

    Nie ma Jeziora... Jest ZALEW Zegrzyński. Klientce gratuluję i życzę zdrowia oraz szczęścia. Prędzej mi jednak kaktus wyrośnie niż uwierzę, że to szczera miłość do dziadka i jego IQ niż do złota plus wizji życia bez roboty... ; )

    02.05.2022 23:32
  • JERZY (gość)

    ILE JEST ŚMIECHU I ZABAWY TYLE BĘDZIE PŁACZU I ROZPACZY, W ŻYCIU MUSI BYĆ RÓWNOWAGA. PANIE BOŻE WYBOCZ TYM STWORZENIOM, BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ.

    01.05.2022 13:54
  • Stara kobieta (gość)

    Oligarchia po polsku. Willa nad jeziorem Zegrzynskim! Albo wczasy w Dubaju. Nie rozsmieszajcie mnie...

    01.05.2022 10:02
  • Gość (gość)

    Jak sie czują jej rodzice patrząć na to?

    01.05.2022 06:30
  • Nick (gość)

    To się nazywa prostytucja rozłożona w czasie. Ciekawe czy robi mu też lodzika

    01.05.2022 05:05
  • Nick (gość)

    To się nazywa prostytucja rozłożona w czasie. Ciekawe czy robi mu też lodzika

    01.05.2022 05:05
  • Nick (gość)

    To się nazywa prostytucja rozłożona w czasie. Ciekawe czy robi mu też lodzika

    01.05.2022 05:04
  • Nick (gość)

    To się nazywa prostytucja rozłożona w czasie. Ciekawe czy robi mu też lodzika

    01.05.2022 05:04
  • Nick (gość)

    To się nazywa prostytucja rozłożona w czasie. Ciekawe czy robi mu też lodzika

    01.05.2022 05:04
  • Nick (gość)

    To się nazywa prostytucja rozłożona w czasie. Ciekawe czy robi mu też lodzika

    01.05.2022 05:04
  • Edi (gość)

    Nie wyobrażam sobie jak można egzystować fizycznie z 50 lat starszym mężczyzna . Na sama myśli robi mi się niedobrze….

    30.04.2022 21:55
  • Wew (gość)

    To się nazywa nekrofilia

    30.04.2022 20:05
  • Maxil (gość)

    Kim jest ta pani? Skończyła politechnikę ?...i co dalej? Mam w dupie krytykę ale Ci co są krótko wzroczni pewnie skrytykują. Dała dupy starszemu, boj jest materialną dz....a gdyby nie jego miliardy to by uciekała z krzykiem.

    26.12.2021 23:29
  • Anatol szuka miliona (gość)

    Ładnie wyglądają razem - jak dziadek z wnuczka :) A swoją droga to niezle Viagry tam musi iść :)

    08.11.2021 23:30
  • ok (gość)

    moja ulubiona inspirująca para, on facet klasa ona kobieta wyjątkowa jedna na niliard bierzny z nich przyklad. mlodzi spelnieni szczesliwi na wszystko jest czas praca podroze dom macierzynstwo mozna? mozna! zaniast naezekac badzmy szczesliwi i cieszny sie i ich szczesciem. pozdrWiam wszystkich zazdrosnych narcyzow nieudacznikow i grube baby zazdrośnice Anelia z Kluczborka

    19.10.2021 21:15
  • Joanna (gość)

    Co wy tu pisuarskie ćwoki wypisujcie.Wole starszego a stabilnego.Cale życie mecze się z młodym niedouczonym frajerem który tylko o jednym myślał.mieszkamy w M3 na 4 piętrze i ciągle siedzimy w parabanku.wale to mam już dość.

    18.10.2021 16:49
NowszeStarsze