Patrycja Wieja w programie "MiauCzat"! Zwyciężczyni "Projekt Lady" wystąpi w nowej edycji "Big Brothera"?!

To już ostatni odcinek 1. sezonu programu "MiauCzat". Jesienno-zimową transzę naszego słodkiego formatu zamyka Patrycja Wieja, czyli zwyciężczyni 1. edycji "Projekt Lady". Ile zawdzięcza show TVN? Czy zgodziłaby się zastąpić Małgorzatę Rozenek-Majdan w roli prowadzącej i czy wystąpi w najnowszej edycji "Big Brothera"? Zobaczcie, co Patrycja Wieja zdradziła słodkim kociakom w programie "MiauCzat".

Multimedia

Patrycja Wieja popularność zdobyła w programie "Projekt Lady", w którym zbuntowane dziewczyny pod okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan i dwóch mentorek uczyły się dobrych manier. Zwyciężczyni show TVN jest pełną energii instruktorką fitness, propagującą ćwiczenia na trampolinie. Czy marzy o tym, by tak jak Ewa Chodakowska być określana mianem „trenerki wszystkich Polek”?

Patrycja Wieja w programie "MiauCzat" opowiedziała m.in., ile "Projekt Lady" zmienił w jej życiu. Czy wciąż utrzymuje kontakt z pozostałymi uczestniczkami i prowadzącą? Wieja opowiedziała również o konflikcie Małgorzaty Rozenek-Majdan z Kingą Rusin. Co doradziła obu paniom?

Gwiazda "Rodzinki.pl" z kociakami o miłości i reklamowaniu wszystkiego!Zobacz więcej

W programie "MiauCzat" z udziałem zwyciężczyni "Projekt Lady" nie zabrakło też trudnych pytań o krytyczne komentarze i internetowy hejt. Patrycja Wieja zdradziła również, czy jej marzeniem jest to, aby mieć swój własny program w telewizji. Odniosła się również do powracającego w 2019 roku słynnego reality show "Big Brother". Czy chciałaby zamieszkać w domu Wielkiego Brata?

Przekonacie się o tym, oglądając ostatni odcinek 1. sezonu programu "MiauCzat" z Patrycją Wieją w roli głównej! Z radością informujemy również, że 2. sezon kociego show jest już w przygotowaniu! Nowe odcinki już wkrótce!

Zobacz galerię

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie oprócz znanych osób występuje gromada kociaków — tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne... 1. sezon programu "MiauCzat" składa się z 7. odcinków, których gośćmi byli m.in. Fit Lovers, Marta Gałuszewska, Wiktoria Gąsiewska, czy gwiazda 5. edycji "Rolnik szuka żony" Jessica Miemiec. Premiery kolejnych odcinków odbywały się w piątki, co dwa tygodnie, o godzinie 19.00.

Obejrzyj wszystkie odcinki programu "MiauCzat" >> TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×