Patrycja Wojnarowska dostała program w telewizji. Jedzie na misję do Afganistanu [WIDEO]

Patrycja Wojnarowska przygotowuje się do realizacji pierwszego autorskiego projektu telewizyjnego. Program będzie nosił tytuł "Wojna według Wojnarowskiej". Kontrowersyjna fotomodelka, znana z odważnych stylizacji, tym razem zmierzy z trudnym tematem. Pokaże życie Polaków na misjach wojskowych w Afganistanie.

Multimedia

 • Wraz z Danielem Wrocławkiem i Telewizją Warszawa robimy fascynujący, trochę niebezpieczny projekt. Jego główną bohaterką będę ja, jako osoba niezwiązana w jakikolwiek sposób z misją wojenną. Program ma za zadanie pokazać to, jak funkcjonują żołnierze, pracownicy obsługi medycznej, obsługi psychologicznej i pracownicy gastronomii na misjach - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Patrycja Wojnarowska, fotomodelka.

W połowie kwietnia Patrycja Wojnarowska leci do Afganistanu na szkolenie wojskowe. Fotomodelka nie kryje satysfakcji z tego, że będzie mogła sprawdzić się jako dziennikarka, choć jak przyznaje - nie obyło się bez chwil zwątpienia.

CZYTAJ TAKŻE: PATRYCJA WOJNAROWSKA CHCE BYĆ MAMĄ PATRYCJA WOJNAROWKSA: MAM PROPOZYCJĘ WYJAZDU DO ABU DHABI I DUBAJU

- Trudno mi było przekonać do tego rodziców, dlatego że jeszcze mnie dodatkowo nastraszyli i byłam nawet bliska zrezygnowania. Ale jednak jest to na tyle ciekawe, że bardzo chcę to zrobić. Tym bardziej że jest to mój debiut telewizyjny i autorski projekt. Nie mogę się więc doczekać - mówi Patrycja Wojnarowska.

Fotomodelka zdaje sobie sprawę z tego, że realizacja takiego programu nie będzie łatwym zadaniem. Do wyjazdu Patrycja Wojnarowska musi się gruntownie przygotować, a na miejscu zachować szczególną ostrożność.

 • Będę musiała mieć zrobionych siedem szczepionek. Wiem również, że muszę mieć cały czas na sobie hełm i kamizelkę kuloodporną. A jeżeli chodzi o wskazówki dotyczące tego, jak zachować się na wypadek jakiegoś niebezpieczeństwa, to wszystko mi wyjaśnią podczas tego trzydniowego kursu wojennego - dodaje Patrycja Wojnarowska.

Fotomodelka planuje też odwiedzić z kamerą Kosowo. Program trafi na antenę nadawanej w internecie Telewizji Warszawa prawdopodobnie po wakacjach.

Komentarze

Skomentuj
 • Stefano (gość)

  Patrycjo ! Zabierz ze sobą Partycję , będzie Wam raźniej , nie bądź zazdrosną ...l

  27.10.2017 14:53
 • zazdrosny (gość)

  Na pewno celnie się wstrzelają...

  27.10.2017 14:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×