Patrycja Wojnarowska powiększy sobie POŚLADKI w telewizji [WIDEO]

Patrycja Wojnarowska weźmie udział w nowym programie telewizyjnym - "Zmiana Wizerunku", w trakcie którego jej pośladki zostaną powiększone. Metamorfozę modelki będzie można śledzić w Telewizji Warszawa.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: PATRYCJA WOJNAROWSKA DOSTAŁA PROGRAM W TV. POJEDZIE NA MISJĘ DO AFGANISTANU [WIDEO] PATRYCJA WOJNAROWSKA POKAZAŁA TYŁEK! [ZDJĘCIA]

Patrycja Wojnarowska zadebiutowała w mediach, kiedy na jednej z imprez Playboya pojawiła się w sukience odsłaniającej nie tylko plecy, ale również część pośladków. Modelka w najbliższym czasie zamierza je powiększyć pod okiem kamer.

  • Projekt nazywa się "Zmiana wizerunku" i jego główny celem będzie powiększenie moich pośladków. Obecnie jestem przed konsultacją z lekarzem, podczas której będziemy dobierać odpowiednie implanty do mojej figury. Pan doktor wszystko mi wytłumaczy, a następnie będę podejmować decyzję - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Patrycja Wojnarowska

Modelka zdradza, że od zawsze chciała mieć większą pupę. Teraz, gdy pojawiła się taka okazja, musiała z niej skorzystać, mimo możliwości niepowodzenia operacji.

CZYTAJ TAKŻE: PATRYCJA WOJNAROWSKA: TAKIEGO SKANDALU, JAK MÓJ CHYBA JESZCZE NIKT NIE ZROBIŁ PATRYCJA WOJNAROWSKA: UWAŻAM, ŻE JESTEM INTELIGENTNA

  • *Chciałabym mieć brazylijskie pośladki, a czy osiągniemy taki efekt, dowiem się w przyszłości. Staram się nie przedobrzyć, bo to jest naprawdę cienka granica, a wyniki są bardzo widoczne. Zawsze marzyłam o bardziej kobiecych kształtach, niestety, natura obdarzyła mnie inaczej. Jeżeli można więc coś poprawić w swoim wyglądzie to czemu nie. Ludzie mogą negować takie zabiegi, ale uważam, że jeżeli człowiek czuje się dobrze w swoim ciele, nawet delikatnie zmieniony, to wyłącznie jego sprawa *- dodaje modelka.

"Zmiana wizerunku" to kolejny program, w którym oglądać będzie można Patrycję Wojnarowską. W wakacje modelka poprowadzi autorski projekt pt. "Wojna według Wojnarowskiej", w którym zdradzi kulisy polskiej misji wojskowej w Afganistanie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×