Patryk Pniewski o tym, dlaczego nie mógłby być Batmanem. Co jeszcze nam powiedział? [WIDEO]

W 3. odcinku programu "Dwie na jednego" gościem jest aktor Patryk Pniewski. Opowiedział nam o swojej najważniejszej roli i zdradził, dlaczego nie zobaczymy go w popularnych programach typu reality show. Dlaczego nie mógłby być Batmanem?

Multimedia

Patryk Pniewski urodził się w 1991 roku. Jest młodym, dobrze zapowiadającym się aktorem, który niedawno ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWST we Wrocławiu.

Rafał Maślak: Na bezludnej wyspie nagrywałbym snapy! Co jeszcze zdradził nam Mister Polski? [WIDEO]Zobacz więcej

Od kilku lat możemy go oglądać w serialu "Pierwsza miłość", w którym gra borykającego się z wieloma problemami Krystiana. W 2016 r. zagrał jedną z ról w doskonale przyjętym przez krytyków i widzów serialu Canal+ "Belfer". Od niedawna wciela się w postać Józefa Sałatki w "Barwach szczęścia", można go także oglądać w nowym serialu AXN, "Ultraviolet".

W programie "Dwie na jednego" Patryk Pniewski opowiedział nam, jaka rola jest dla niego najważniejsza oraz zdradził, dlaczego byłby słabym Batmanem. Zdradził też, czego najbardziej nie lubi w polskim show biznesie. Co jeszcze wyjawił w rozmowie z nami? Obejrzyjcie "Dwie na jednego"!

Hubert Urbański w programie "Dwie na jednego"! Na które pytanie nie chciał odpowiedzieć, a co powiedział po bułgarsku? Zobacz więcej

Nowe odcinki w każdy poniedziałek w Telemagazynie i na YouTube!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Krzysztof Mazur (gość)

  Patryk jest pojebany

  09.09.2019 14:18
 • dumna (gość)

  Patryk wyszedł jak zawsze super! :)

  11.11.2017 13:47
 • wynocha! (gość)

  więcej nie kupię żadnej gazety z tym teleseksistowskim g...

  08.11.2017 23:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×