Patryk Vega nakręci film o zakonnicach! Szykuje się odpowiedź na "Kler"? [ZDJĘCIA]

Patryk Vega to jeden z najbardziej zapracowanych polskich filmowców. Reżyser jeszcze realizuje zdjęcia do "Kobiet mafii 2", a już ogłosił, że jego kolejnym projektem będzie film o zakonnicach! Czego spodziewać się po produkcji?

Multimedia

PATRYK VEGA KRĘCI FILM O ZAKONNICACH!

Gdy tylko pojawiły się informacje, że Patryk Vega chce nakręcić film o zakonnicach, to od razu pojawiły się spekulacje, że to może być jego odpowiedź na "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ Patryk Vega planuje kompletnie coś innego.

Vega zamierza nakręcić film dokumentalny o siostrach zakonnych z Broniszewic, które zyskały sławę w całej Polsce, po tym jak zorganizowały pomysłową zbiórkę pieniędzy na budowę Domu Chłopaków dla swoich podopiecznych za pomocą zabawnego filmu, na którym udawały pingwiny. Internauci pokochali film i jednocześnie chętnie wsparli projekt budowy domu, który udało się postawić latem.

Katarzyna Warnke: "Spuchnięta Anka się nie zmieni, będzie miała ten sam rodzaj ograniczenia umysłowego" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O filmie w mediach społecznościowych poinformował sam Patryk Vega:

Kochane Siostry, dziękuję za świetne spotkanie. Macie niesamowitą energię i cudowne, pełne dobroci serca. Powstał dzisiaj piękny projekt - w grudniu nakręcę dokument o wspaniałych rzeczach, jakie Siostry robią dla potrzebujących dzieci z Broniszewic.

Patryk Vega już od lat nie zrealizował żadnego filmu dokumentalnego, chociaż to właśnie produkcje dokumentalne otworzyły mu drzwi do wielkiego kina. Kiedy możemy spodziewać się premiery nowego dokumentu Patryka Vegi? Tego jeszcze nie wiemy.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×