Paula Marciniak chce nagrać płytę inspirowaną twórczością Roguckiego i Bednarka [WIDEO]

Wokalistka, aktorka oraz modelka Paula Marciniak przygotowuje się do wydania drugiej studyjnej płyty. Pierwsze próbki nowego materiału mają pojawić się pod koniec tego roku. Marciniak przyznaje, że inspirowała się artystami takimi jak Piotr Rogucki oraz Kamil Bednarek.

Multimedia

Najnowsza płyta Pauli Marciniak ma być materiałem zupełnie odmiennym stylistycznie od poprzedniego krążka artystki. Modelka przyznaje, że na jej twórczość wpłynęli muzycy, których słuchała w ostatnich latach.

Nie chcę nic obiecywać, dlatego że już raz zrobiłam falstart, ale mam nadzieje, że uda mi się nagrać płytę. Powiedziałam sobie rok, a nawet dwa lata temu, że wydam płytę w walentynki i nie zrobiłam tego. Teraz wolę zrobić niespodziankę. Myślę, że moja nowa płyta będzie zupełnie inna od pierwszej. Przez ostatnie 3 lata zmieniłam się, kręcą mnie inne rzeczy. Bardzo lubię Piotra Roguckiego oraz jego twórczość wraz z Comą. Oprócz tego imponuje mi Kamil Bednarek, przez to, co osiągnął w tak młodym wieku. Nagrałam nawet cover jego utworu „Cisza” – mówi wokalistka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Marciniak nie precyzuje daty wydania krążka, podaje jednak przybliżoną datę ukazania się pierwszych utworów, które znajdą się na płycie. – Myślę, że pierwsze piosenki ukażą się w grudniu – mówi Paula Marciniak.

CZYTAJ TAKŻE: WOKALISTKA PAULA MARCINIAK PRZEPROWADZA METAMORFOZY. STWORZYŁA WŁASNY "PROJEKT MODELKA" [WIDEO] PAULA ZAŚPIEWA DLA DE NIRO!

Ostatnim utworem, w którym usłyszeć można modelkę, jest numer „Spragnieni Siebie”. Tekst do singla napisała sama Marciniak, która pracuje również nad teksami do kolejnego albumu.

Przyznam, że chętnie łączę sprawy muzyczne z pracą aktorki i modelki. Większość swoich piosenek napisałam sama, nie jestem więc tylko odtwórcą, lubię mieć wkład w to, co robię – dodaje Marciniak.

Do tej pory na rynku ukazała się jedna płyta studyjna Pauli Marciniak pt. „Paula”. Krążek ukazał się 26 marca 2011 roku nakładem wytwórni Fonografika.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×