Paulina Gałązka za kulisami programu "MiauCzat"! Kociaki ją pokochały! [WIDEO]

Prezentujemy Wam kulisy 4. odcinka programu "MiaCzat", którego gościem była Paulina Gałązka. Aktorka prywatnie uwielbia zwierzęta a nietypowa forma wywiadu sprawiła jej wiele przyjemności. Zobaczcie, jak gwiazda serialu "Drogi wolności" zabawiała urocze kociaki!

Multimedia

Paulina Gałązka - gwiazda serialu "Drogi wolności" była gościem 4. odcinka programu "MiauCzat". Aktorka w towarzystwie uroczych kociaków opowiedziała kim byłaby, gdyby nie została aktorką oraz czy chciałaby zagrać u Patryka Vegi. Paulina Gałązka zdradziła również skąd ta nagła zmiana wizerunku. Jak udało się nam dowiedzieć gwiazda przygotowuje się do roli w nowym filmie, w którym zagra... hakerkę.

Ulubienica widzów zdradza kociakom swoje tajemnice! Zobacz, jak doi krowę!Zobacz więcej

Aktorka prywatnie uwielbia zwierzęta i na planie programu "MiauCzat" czuła się jak ryba w wodzie. Jak wyglądały kulisy programu z udziałem Pauliny Gałązki? Zobacz wyjątkową galerię zdjęć z 4. odcinka "MiauCzatu".

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

"MiauCzat" - o programie

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie serwisu Telemagazyn.pl oprócz znanych osób, występuje gromada kociaków - tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne...

Gwiazda "The Voice of Poland" śpiewa kociakom hit Bajmu! [WIDEO]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Kalina Cecylia (gość)

    Dziękuję bardzo

    28.11.2018 10:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×