paulina koziejowska

"Teleexpress". Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska planują ślub? Wybranka dziennikarza sprawdziła już ceny sukni ślubnych u Izy Janachowskiej!

Od pewnego czasu Maciej Orłoś jest związany z o 22 lata młodszą Pauliną Koziejowską. Choć ich związek przez sporą różnicę wieku wzbudza wśród wielu osób niemałe kontrowersje, to para stara się tym nie przejmować. Czyżby zakochani postanowili pójść o krok dalej? Do myślenia daje jeden z ostatnich postów Pauliny Koziejowskiej na Instagramie. Dotyczy on sukni ślubnych w salonie Izabeli Janachowskiej.

03.09.2022Teleexpress

Gwiazdy z pierwszych stron gazet olśniły eleganckimi stylizacjami. Katarzyna Żak w różu, Paulina Koziejowska na sportowo, Grażyna Wolszczak w kapeluszu i Ewa Kasprzyk w czerwieni

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy kochają pokazy mody. To znakomita okazja, by błysnąć na ściance przemyślaną stylizacją, która przykuje uwagę fotoreporterów. Ewa Kasprzyk, Katarzyna Żak, Paulina Koziejowska, Joanna Racewicz, Grażyna Wolszczak, Beata Tadla - ich i wielu innych nie zabrakło na jednym z wydarzeń ze świata mody. Każda z nich zaprezentowała się w najlepszej odsłonie. W galerii publikujemy zdjęcia!

02.09.2022Gwiazdy

"Dzień Dobry TVN". Jak poznali się Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska? "Pan z Teleexpressu" uratował ją wtedy z opresji. "I taki to był początek bohaterski"

W czwartek 1 września Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska udzielili pierwszego wspólnego wywiadu w programie "Dzień Dobry TVN". Para postanowiła opowiedzieć wspólnie o swoim związku. Opowiedzieli m.in. o tym jak się poznali. Przy okazji odnieśli się też do szumnie komentowanej różnicy wieku jaka jest między nimi.

01.09.2022Dzień Dobry TVN

"Europa da się lubić". Monika Richardson w wianku stawia na edukację i spotkania międzynarodowe. Wspiera ją w tym Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską

"Nymphs and Herbs" w Richardson School - pod takim hasłem Monika Richardson zorganizowała wieczór z native-speakerami pracującymi w jej szkole językowej. Dziennikarka i prezenterka zadbała, aby na wydarzeniu nie zabrakło znanych nazwisk. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską, Maciej Miecznikowski z rodziną i Karolina Pilarczyk. W galerii publikujemy zdjęcia!

21.08.2022Europa da się lubić

"Teleexpress". Paulina Koziejowska zostanie mamą? Zaskakujące wyznanie młodej partnerki Macieja Orłosia

Od pewnego czasu Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś tworzą zgodny i szczęśliwy związek. Różnica wieku, którą wytyka im się na każdym kroku, zdaje się nie być dla nich żadną przeszkodą. W związku z ich rozwijającym się uczuciem zaczynają padać pytania o to, czy para myśli o tym, by posiadać dzieci. Celebrytka postanowiła odnieść się do tej kwestii w mediach społecznościowych. Jej słowa zaskakują!

15.07.2022Teleexpress

"Elvis". Paulina Koziejowska zaszalała na premierze. Kreacja ukochanej Macieja Orłosia skradła całą uwagę fotoreporterów!

W środowy wieczór w warszawskim kinie Helios odbyła się przedpremiera długo wyczekiwanego filmu "Elvis". Na wydarzeniu pojawiła się plejada polskich gwiazd - nie zabrakło między innymi Jacka Jelonka, Oliwera Kubiaka, Paulina Gałązka, Damiana Michałowskiego, Rafała Zawieruchy czy Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Anny Dec. Uwagę wszystkich jednak skradła Paulina Koziejowska i jej kreacja, a dokładniej - niecodzienne aplikacje na dekolcie.

23.06.2022Elvis

W miłości wiek nie ma dla niej znaczenia. Tak kochają się Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska "I tak niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem"

Paulina Koziejowska to nowa partnerka dziennikarza Macieja Orłosia. Para choć początkowo próbowała ukryć swój związek, nie kryje się już w publicznym okazywaniem sobie uczuć. Żadną przeszkodą dla zakochanych wydaje się nie być dzieląca ich różnica wiekowa. Jak się okazuje, Koziejowska już wcześniej była związana ze starszym mężczyzną. Co wiemy o 39-letniej dziennikarce i prezenterce?

23.05.2022Teleexpress

Zakochany Maciej Orłoś tuli się do swojej 23 lata młodszej partnerki! Zabrał Paulinę Koziejowską na randkę do teatru!

Maciej Orłoś to postać, której przedstawiać nie trzeba. To jeden z najbardziej znanych dziennikarzy, o którym w ostatnim czasie znowu się zrobiło głośno, jednak nie za sprawą pracy, a życia osobistego. Okazało się, że Orłoś rozwodzi się z żoną po 26 latach, a teraz już nie ukrywa swojego związku z o 23 lata młodszą dziennikarką, Pauliną Koziejowską. Zobaczcie czułe zdjęcia zakochanej pary!

08.05.2022Teleexpress

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×