paulina koziejowska

Zakochany Maciej Orłoś tuli się do swojej 23 lata młodszej partnerki! Zabrał Paulinę Koziejowską na randkę do teatru!

Maciej Orłoś to postać, której przedstawiać nie trzeba. To jeden z najbardziej znanych dziennikarzy, o którym w ostatnim czasie znowu się zrobiło głośno, jednak nie za sprawą pracy, a życia osobistego. Okazało się, że Orłoś rozwodzi się z żoną po 26 latach, a teraz już nie ukrywa swojego związku z o 23 lata młodszą dziennikarką, Pauliną Koziejowską. Zobaczcie czułe zdjęcia zakochanej pary!

08.05.2022Teleexpress

Przeczytaj także:

"Teleexpress". Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska planują ślub? Wybranka dziennikarza sprawdziła już ceny sukni ślubnych u Izy Janachowskiej!

Od pewnego czasu Maciej Orłoś jest związany z o 22 lata młodszą Pauliną Koziejowską. Choć ich związek przez sporą różnicę wieku wzbudza wśród wielu osób niemałe kontrowersje, to para stara się tym nie przejmować. Czyżby zakochani postanowili pójść o krok dalej? Do myślenia daje jeden z ostatnich postów Pauliny Koziejowskiej na Instagramie. Dotyczy on sukni ślubnych w salonie Izabeli Janachowskiej.

03.09.2022Teleexpress

"Dzień Dobry TVN". Jak poznali się Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska? "Pan z Teleexpressu" uratował ją wtedy z opresji. "I taki to był początek bohaterski"

W czwartek 1 września Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska udzielili pierwszego wspólnego wywiadu w programie "Dzień Dobry TVN". Para postanowiła opowiedzieć wspólnie o swoim związku. Opowiedzieli m.in. o tym jak się poznali. Przy okazji odnieśli się też do szumnie komentowanej różnicy wieku jaka jest między nimi.

01.09.2022Dzień Dobry TVN

"Europa da się lubić". Monika Richardson w wianku stawia na edukację i spotkania międzynarodowe. Wspiera ją w tym Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską

"Nymphs and Herbs" w Richardson School - pod takim hasłem Monika Richardson zorganizowała wieczór z native-speakerami pracującymi w jej szkole językowej. Dziennikarka i prezenterka zadbała, aby na wydarzeniu nie zabrakło znanych nazwisk. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską, Maciej Miecznikowski z rodziną i Karolina Pilarczyk. W galerii publikujemy zdjęcia!

21.08.2022Europa da się lubić

"Teleexpress". Paulina Koziejowska zostanie mamą? Zaskakujące wyznanie młodej partnerki Macieja Orłosia

Od pewnego czasu Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś tworzą zgodny i szczęśliwy związek. Różnica wieku, którą wytyka im się na każdym kroku, zdaje się nie być dla nich żadną przeszkodą. W związku z ich rozwijającym się uczuciem zaczynają padać pytania o to, czy para myśli o tym, by posiadać dzieci. Celebrytka postanowiła odnieść się do tej kwestii w mediach społecznościowych. Jej słowa zaskakują!

15.07.2022Teleexpress

W miłości wiek nie ma dla niej znaczenia. Tak kochają się Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska "I tak niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem"

Paulina Koziejowska to nowa partnerka dziennikarza Macieja Orłosia. Para choć początkowo próbowała ukryć swój związek, nie kryje się już w publicznym okazywaniem sobie uczuć. Żadną przeszkodą dla zakochanych wydaje się nie być dzieląca ich różnica wiekowa. Jak się okazuje, Koziejowska już wcześniej była związana ze starszym mężczyzną. Co wiemy o 39-letniej dziennikarce i prezenterce?

23.05.2022Teleexpress

"Teleexpress". Ewa Orłoś wspomina byłego męża. Poprosił ją o rozwód, gdy ciężko chorowała

Maciej Orłoś, choć pilnie strzeże swojego życia prywatnego, od pewnego czasu jest na ustach wszystkich za sprawą rozstania z ostatnią żoną, Joanną Twardowską-Orłoś i związku z młodszą o 23 lata Pauliną Koziejowską. Głos zabrała również jedna z żon prezentera, wspominając swoje rozstanie i prośbę ówczesnego męża o rozwód w momencie, gdy ciężko chorowała.

01.03.2022Teleexpress

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×