Paulina Krupińska dostała program w TVN Style!

Miss Polonia Paulina Krupińska zaczyna medialną karierą. Była polska kandydatka do tytułu Miss Universe poprowadzi program w TVN STYLE!

Multimedia

Paulina Krupińska, modelka, która zdobyła tytuł Miss Polonia, chętnie pokazywała się na imprezach i w programach telewizyjnych, dzięki czemu stała się osobą powszechnie rozpoznawaną. Jej popularność sprawiła, że TVN zdecydował o zaangażowaniu jej do prowadzenia programu "Klinika urody" na TVN Style.

CZYTAJ TAKŻE: JAK WYKONAĆ MAKIJAŻ PAULINY KRUPIŃSKIEJ? [WIDEO] PAULINA KRUPIŃSKA DOSTAŁA PROPOZYCJE PRACY W PARYŻU I NOWYM JORKU

- Do "Kliniki urody" Paulina chce wnieść dużo świeżości, jej zadaniem będzie wprowadzenie widzów w świat urodowych gadżetów, a także przekazanie wielu rad, przydatnych nie tyle podczas wyborów Miss, co podczas codziennego make-upu i zabiegów kosmetycznych - napisano w oficjalnym komunikacie.

Myślicie, że to dobry wybór?

CZYTAJ TAKŻE: PAULINA KRUPIŃSKA: UDAŁO MI SIĘ PRZYWRÓCIĆ ZAINTERESOWANIE I RENOMĘ MISS POLONIA PAULINA KRUPIŃSKA I TADEUSZ BACHLEDA-CURUŚ NIE ZARĘCZYLI SIĘ!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×