Paulina Krupińska i Ewa Mielnicka razem na specjalnej sesji [WIDEO]

Każda inna, każda wyjątkowo piękna, ale obie z tym samym najpiękniejszym doświadczeniem – przygodą, która już na zawsze pozostawiła im tytuł miss. Paulina Krupińska – Miss Polonia 2012 i Ewa Mielnicka – Miss Polski 2014 już wkrótce wystąpią razem na jednej scenie! A jak się poznały? Pierwsze spotkanie obu zjawiskowych miss miało miejsce podczas wspólnej sesji zdjęciowej w październiku tego roku.

Multimedia

Pierwsze spojrzenie, zdecydowane uściśnięcie dłoni i rozmowa, która mogłaby nie mieć końca. Podsumowuje ją widoczne w materiale przybicie sobie "piątki". To symbol, że obie panie zgodne są co do idei połączenia dwóch najbardziej prestiżowych konkursów piękności w Polsce! Kraj powinien mieć jedną reprezentantkę, a każdy Polak nie powinien mieć trudności z tytułem najpiękniejszej Polki. Od tego roku to Miss Polski!

CZYTAJ TAKŻE:

GRUDZIEŃ POD ZNAKIEM PIĘKNA W POLSACIE! [WIDEO]
POZNAJ WSZYSTKIE FINALISTKI MISS POLSKI 2015! [ZDJĘCIA]

Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska i Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka razem ukoronują Miss Polski 2015 i otworzą nowy, wspólny etap dwóch najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce! Teraz one są dwie, ale już od 6 grudnia #KoronaJestTylkoJedna, a tytuł najpiękniejszej Polki, to Miss Polski 2015. Tego historycznego momentu nie można przegapić!

6 grudnia, od godziny 20.00, za sprawą transmisji w Telewizji POLSAT, będziemy świadkami kulminacji piękna! Ponad dwugodzinne show, z udziałem najpiękniejszych Polek i największych gwiazd estrady, zakończy się wyjątkową i niepowtarzalną koronacją. Już teraz przechodzi dreszczyk emocji!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×