Paulina Krupińska nie chce już być Miss Polonia

Paulina Krupińska chętnie by oddała tytuł Miss Polonia.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: PAULINA KRUPIŃSKA: NIGDY NIE CHODZIŁAM DO GABINETÓW KOSMETYCZNYCH [WIDEO] PAULINA KRUPIŃSKA: JESTEM PRZECIWNA OPERACJOM PLASTYCZNYM [WIDEO]

Zwykle tytuł najpiękniejszej przysługuje laureatce konkursu przez mniej więcej rok. W ostatnim czasie doszło jednak do zamieszania i wybory Miss Polonia przesunięto o kilka miesięcy. Nie jest to korzystna sytuacja dla noszącej tytuł Pauliny Krupińskiej.

  • Wybory zostały przesunięte na maj. Posiadanie korony to wielki zaszczyt, ale wolałabym ją przekazać kolejnej wybrance. Mam nowe obowiązki, przy których ona trochę uwiera - powiedziała Krupińska "Faktowi".

Wyznanie to wydaje się szczere, bo z tytułem Miss Polonia wiążą się pewne obowiązki.

CZYTAJ TAKŻE: PAULINA KRUPIŃSKA: NIE JESTEM ZARĘCZONA [WIDEO] PAULINA KRUPIŃSKA POWALCZY O KORONĘ MISS UNIVERSE

"Laureatki Konkursu zobowiązują się, że w czasie trwania Umowy Impresaryjnej nie wezmą udziału w sesji fotograficznej lub filmowej ani nie wyrażą zgody na opublikowanie zdjęć lub filmów z takiej sesji, w której miałyby zaprezentować się nago lub w strojach obscenicznych" -stanowi regulamin konkursu.

Jak sugeruje gazeta, Paulina Krupińska otrzymała już lukratywne kontrakty na rozbierane sesje, ale jako Miss nie może skorzystać z tych propozycji. Tym bardziej, że modelka zgodziła się prowadzić program "Klinika urody" w TVN Style i trudno jej godzić obowiązki zawodowe z ograniczeniami, jakie nakłada tytuł Miss Polonia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×