Paulina Krupińska: Udało mi się przywrócić zainteresowanie i renomę Miss Polonia

Paulina Krupińska uważa, że dzięki niej konkurs Miss Polonia odzyskał należną renomę.

Multimedia

Paulina Krupińska nie odniosła sukcesu podczas wyborów Miss Universe 2013, choć wydawało się, że znajduje się w gronie faworytek. W kraju z dnia na dzień stała się popularną celebrytką, wzięła m.in. udział w kampanii reklamowej maki Avon. Ponadto, modelka chętnie udziela wywiadów i wypowiada się na temat konkursów piękności.

CZYTAJ TAKŻE: PAULINA KRUPIŃSKA KRYTYCZNIE O LATYNOSKACH W KONKURSACH PIĘKNOŚCI PAULINA KRUPIŃSKA O FINALE MISS UNIVERSE: ZOSTAŁAM NAZWANA AUDREY HEPBURN [WIDEO]

W nowym "Fleszu" Krupińska zaznaczyła, że dzięki niej i dwóm wcześniejszym miss konkurs znów cieszy się zainteresowaniem.

- Mnie i Marcelinie Zawadzkiej oraz Rozalii Mancewicz udało się przywrócić zainteresowanie i renomę Miss Polonia. Dlatego życzę nowej Miss by wybory cieszyły się jeszcze większą popularnością, prestiżem i by Polacy traktowali je poważnie. Jej samej, żeby pozostała sobą i nie skusiła się na wizerunek lalki Barbie - powiedziała modelka.

CZYTAJ TAKŻE: PAULINA KRUPIŃSKA DOSTAŁA PROPOZYCJE PRACY W PARYŻU I NOWYM JORKU PAULINA KRUPIŃSKA ZOSTAŁA MISS PHOTOGENIC NA MISS UNIVERSE 2013

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×