"Paulina". Meksykańska telenowela 18 lutego znika z TV4! Gdzie oglądać historię Pauliny i Paoli?

Od 17 stycznia w TV4 możemy oglądać niezapomniany hit z Meksyku - "Paulinę". Już wkrótce serial przestanie być emitowany w Czwórce. Gdzie będzie można oglądać "Paulinę"?

Multimedia

"Paulina" odcinek 23. w poniedziałek, 18.02.2019 o godz. 17:15 w Szóstce! - sprawdź program tv

Meksykańska telenowela "Paulina" znika z TV4! Od 18 lutego serial będzie pokazywany przez TV6. W ramówce Szóstki "Paulina" zastąpi "Buffy, postrach wampirów" i będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 17:15. Zamiast niej w TV4 będzie można natomiast oglądać serial "Gliniarz i prokurator".

Meksykańska telenowela znowu w TV! Jak przez lata zmieniły się gwiazdy serialu: Fernando Colunga i Gabriela Spanic? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Paulina" -o czym jest?

"Paulina" to romantyczna historia młodej kobiety, której życie odmieniło przypadkowe spotkanie. W eleganckim klubie, gdzie Paulina sprząta toalety, spotyka piękną i bogatą Paolę Bracho, która od razu zauważa wyjątkowe podobieństwo fizyczne między nimi. Zepsuta i pozbawiona skrupułów Paola, bawiąca w Cancun w towarzystwie kochanka, postanawia wykorzystać Paulinę, by na jakiś czas uwolnić się od życia rodzinnego, które ją śmiertelnie nudzi. Proponuje dziewczynie, by przez rok udawała ją przed jej mężem - Carlosem Danielem oraz jego rodziną i znajomymi, oferując sowitą zapłatę. Paulina stanowczo odmawia, ale kiedy umiera jej matka i porzuca ją narzeczony, a Paola ucieka się do podstępu i szantażuje ją konsekwencjami sfingowanej przez siebie kradzieży, dziewczyna w końcu ulega. Po tygodniowych przygotowaniach pod kierunkiem Paoli zjawia się w luksusowej rezydencji rodziny Bracho, gdzie, mimo jej wysiłków, wszyscy dostrzegają ogromną przemianę pani domu.

Gwiazdą serialu, w podwójnej roli – jako Paulina i Paola – jest piękna Gabriela Spanic, aktorka, piosenkarka i modelka, a w głównej roli męskiej – Carlosa Daniela – występuje jeden z najpopularniejszych na świecie aktorów z Meksyku, Fernando Colunga. Towarzyszą im m.in. znana meksykańska aktorka urodzona w Polsce – Dominika Paleta (jako Gema), legenda argentyńskiego kina w jednej ze swoich ostatnich ról – Libertad Lamarque (jako Piedad) i – wówczas krótko po debiucie filmowym w brawurowej adaptacji „Romea i Julii” Baza Luhrmanna z Leonardo DiCaprio – Kubańczyk, Mario Cimarro (jako Luciano).

Jak po latach wyglądają Esmeralda i Zbuntowany anioł?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Beata (gość)

    Czy ktos wie na jaki Kanäle nadawana jest Paulina?

    11.06.2019 19:41
  • Beata (gość)

    Czy ktos wie na jaki Kanäle nadawana jest Paulina?

    11.06.2019 19:41
  • Paulina (gość)

    Tenelowele

    10.06.2019 19:55
  • Dominika (gość)

    Super serial,chętnie bym obejrzała kolejną telenowele z tamtych lat np:Rozalinda,Anchela i wiele innych....I nie róbcie z nas żartów,że jest serial A potem przezucacie nie informując widza o zmianie.

    10.06.2019 19:54
  • Rozi (gość)

    Rowniez chcialam ogl Pauline do konca,a nawet nie wiedzialam, ze mozna obejrzec na innym kanale. Telenowela mojego dziecinstwa.

    09.06.2019 07:52
  • Cairoo (gość)

    Cieszymy się, że mimo tych niedogodności (raz że TV4, potem TV6, aż pogubić się można!) emitujecie ten sentymentalny dla wielu serial z lat 90. Jesteśmy bliźniaczkami, a "Paulina" była naszą ulubioną telenowelą z dzieciństwa (notabene o bliźniaczkach :-D). Mamy do niej ogromny sentyment (podobnie jak do "Rosalindy" czy "Esmeraldy"). Najśmieszniejsza była babcia Piedad. :-) Ta telenowela przypomina nam dzieciństwo i beztroskie chwile w przedszkolu- był to rok 1999, miałyśmy wtedy 3 lata. :-) Dla wielu takie ckliwe telenowele są powrotem do czasów dzieciństwa bądź młodości- tamte czasy były inne. Pozdrawiamy wszystkie bliźniaczki i rocznik 1996! :-))

    04.06.2019 23:13
  • wiesia / gość (gość)

    Telewizja ma nas gdzieś, robią co chcą puszczą kilka odcinków i nagle ciach. TVP1 robi to samo " bez tożsamości"brak dalszych odcinków,pamiętam że TVP2 też tak zrobiła z jakimś serialem. To tylko w Polsce tak traktuje się widza

    21.02.2019 13:33
  • Ja już podziękuję tv4 (gość)

    Ale lipe zrobiło tv4, nagle przerywają i przenoszą na inny program... Chore, jaki sens jest emitowac ok20 odc i przenosić na inny program, No jaki? Chyba ktoś celowo strzela stacji w kolano, bo jak to inaczej wytłumaczyć ?

    P.s tv4 sami oglądajcie sobie to g*wno które zaproponowaliscie na miejsce wcześniej emitowanego serialu

    Żenada!

    19.02.2019 16:12
  • Lucyna (gość)

    To już bezczelność zacząć emitować film i przestać to tak się szanuje widzów. Co to zaczęto jest dyrektorem tej stacji. Może zlikwidować całą stację.

    19.02.2019 15:52
  • Emm (gość)

    Jestem bardzo zawiedziona, po co wgl te kilka odcinków żeby za chwilę przestać emitować ten film. Już kiedyś z jakimś filmem tak zrobiono. Pomyślcie że tracicie oglądalność przez takie zachowanie, ja osobiście nie mam kanału tv6.

    19.02.2019 15:34
  • Mm (gość)

    Dajcie jakas telenowele! Zdjejmijcie gliniarza i prokuratora. Zero szacunku dla widza

    19.02.2019 13:04
  • Wkurzona i rozczarowana!!! (gość)

    W piątek odcinek skończył się w takim ciekawym momencie, włączam w poniedziałek, a tu jakieś gówno zamiast Pauliny, tak się nie robi ! Nie mam TV 6, zero szacunku do widza, skoro serial zaczął się na TV 4 to tak powinno być do końca. To serial mojego dzieciństwa ://///

    19.02.2019 03:48
  • Wkurzona 2 (gość)

    Zawiodłam się Dziś na tv4

    18.02.2019 21:18
  • Dziś czekałam jak głupia taki zajebisty film coś fajnego nareszcie c (gość)

    Paulina

    18.02.2019 19:19
  • Kamila (gość)

    Zartujecie gliniarz i prokurator, dlaczego przeniesio serial paulina. Dajcie nam jakiś fajny serial. Gliniarz i prokurator proszę dajcie coś innego !!!!

    18.02.2019 18:51
  • Iga (gość)

    Gliniarze i prokurator? To jakiś żart?

    18.02.2019 18:06
  • Sylwia (gość)

    Tv6 tak samo, jak Tv4 jest dostępna przez naziemną telewizję cyfrową. Na dodatek obie znajdują się na tym samym multipleksie... Nie rozumiem zamieszania.

    18.02.2019 18:01
  • Rozczarowana (gość)

    Dodam tylko że to nie pierwsze takie zmiany.

    18.02.2019 17:58
  • Ola (gość)

    Prosze dajcie inny program nisz prokurata i glinarze a paulina strata widzow i brak szacunku pozdrawiam

    18.02.2019 17:31
  • Klaudia (gość)

    Popieram wszystkich, tez byłam mega zaskoczona i przerazona, że wwali to gówno którego i tak nikt nie ogląda na tv4, straciliscie mój szacunek... Żądamy zwrotu naszych telenoweli na kanał tv4!!!!!!!

    18.02.2019 17:16
NowszeStarsze