"Paulina" odcinek 102. Ślub Pauliny i Carlosa Daniela w finale serialu! Kiedy koniec? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Niezapomniany serialowy hit z Meksyku, "Paulina" dobiega końca! Już wkrótce zobaczymy ostatni odcinek telenoweli. Co się wydarzy? Kiedy koniec "Pauliny" w TV?

Multimedia

"Paulina" odcinek 210. w poniedziałek, 10.06.2019 o godz. 17:15 w Szóstce! - sprawdź program tv

Finał serialu "Paulina" już wkrótce! Po wielu perypetiach Paulina (Gabriela Spanic) i Carlos Caniel (Fernando Colunga) wreszcie będą mogli być razem. Jak do tego dojdzie? Co z Edmundo (Arturo Peniche), za którego miała wyjść Paulina?

Meksykańska telenowela znowu w TV! Jak przez lata zmieniły się gwiazdy serialu: Fernando Colunga i Gabriela Spanic? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 102. odcinku serialu "Paulina" trwa ślub Pauliny i Edmundo. Kobieta nie może jednak podpisać oświadczenia. W trakcie ceremonii oświadcza narzeczonemu, że nie wyjdzie za niego. Serrano nie ma do niej żalu, rozumie, dlaczego podjęła taką decyzję i wie, że go nie kocha.

Gdy tylko Carlos Daniel dowiaduje się o tym, odwiedza ukochaną. Przekonuje ją, że teraz już wszystko będzie dobrze. Oboje postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę i przygotowują swój długo wyczekiwany ślub. Willy (Juan Pablo Gamboa) pozostaje w więzieniu, a Estefania (Chantal Andere) decyduje się wstąpić do zakonu. Paulina i Carlos Daniel zamierzają żyć długo i szczęśliwie.

"Paulina" -o czym jest?

"Paulina" to romantyczna historia młodej kobiety, której życie odmieniło przypadkowe spotkanie. W eleganckim klubie, gdzie Paulina sprząta toalety, spotyka piękną i bogatą Paolę Bracho, która od razu zauważa wyjątkowe podobieństwo fizyczne między nimi. Zepsuta i pozbawiona skrupułów Paola, bawiąca w Cancun w towarzystwie kochanka, postanawia wykorzystać Paulinę, by na jakiś czas uwolnić się od życia rodzinnego, które ją śmiertelnie nudzi. Proponuje dziewczynie, by przez rok udawała ją przed jej mężem - Carlosem Danielem oraz jego rodziną i znajomymi, oferując sowitą zapłatę. Paulina stanowczo odmawia, ale kiedy umiera jej matka i porzuca ją narzeczony, a Paola ucieka się do podstępu i szantażuje ją konsekwencjami sfingowanej przez siebie kradzieży, dziewczyna w końcu ulega. Po tygodniowych przygotowaniach pod kierunkiem Paoli zjawia się w luksusowej rezydencji rodziny Bracho, gdzie, mimo jej wysiłków, wszyscy dostrzegają ogromną przemianę pani domu.

Gwiazdą serialu, w podwójnej roli – jako Paulina i Paola – jest piękna Gabriela Spanic, aktorka, piosenkarka i modelka, a w głównej roli męskiej – Carlosa Daniela – występuje jeden z najpopularniejszych na świecie aktorów z Meksyku, Fernando Colunga. Towarzyszą im m.in. znana meksykańska aktorka urodzona w Polsce – Dominika Paleta (jako Gema), legenda argentyńskiego kina w jednej ze swoich ostatnich ról – Libertad Lamarque (jako Piedad) i – wówczas krótko po debiucie filmowym w brawurowej adaptacji „Romea i Julii” Baza Luhrmanna z Leonardo DiCaprio – Kubańczyk, Mario Cimarro (jako Luciano).

Jak po latach wyglądają Esmeralda i Zbuntowany anioł?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×