Paulina Sykut-Jeżyna jak Katarzyna Dowbor? Szlachetny gest prezenterki!

Paulina Sykut-Jeżyna zaangażowała się w nietypową akcję charytatywną. Jako wolontariuszka Habitat for Humanity Poland osobiście pomogła w odnowieniu mieszkania dla potrzebujących.

Multimedia

Paulina Sykut-Jeżyna ma nie tylko talent dziennikarski, lecz także wielkie serce! Niedawno wzięła udział w akcji przypominającej program "Nasz nowy dom", czyli charytatywnym remoncie mieszkania dla potrzebujących. Przedsięwzięcie odbyło się pod patronatem organizacji Habitat for Humanity Poland.

Wendzikowska, Krupińska, Kraśko i Sykut-Jeżyna powitały lato 2018! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W mediach społecznościowych Paulina Sykut-Jeżyna zamieściła zdjęcie z remontu. Obserwatorzy profilu prezenterki z entuzjazmem przyjęli ten szlachetny gest: Pani jest niesamowita. Brawo!, Piękna inicjatywa - można przeczytać w komentarzach na jej profilu.

Mieszkanie dla pani Danusi i jej 4 dzieci wyremontowane. Mam nadzieję, że będą tu szczęśliwi. Wolontariusze @habitatforhumanity i pracownicy @proctergamble, macie wielkie serca. Dziękuję! - napisała gwiazda w podpisie do zdjęcia.

Fundacja Habitat for Humanity Poland jest chrześcijańską organizacją dobroczynną, która działa na rzecz poprawy warunków mieszkaniowych osób niezamożnych oraz zapobiegania bezdomności. Fundacja Habitat for Humanity Poland wybudowała 120 lokali mieszkalnych i pomogła 4000 osób w Polsce. Organizacja powstała w 1992 roku i jest częścią sieci organizacji dobroczynnych Habitat for Humanity, które działają w ponad siedemdziesięciu krajach na sześciu kontynentach - można przeczytać na stronie organizacji (habitat.pl).

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×