Paulina Sykut-Jeżyna jest gotowa na drugie dziecko, ale ma za małe mieszkanie! W jakich warunkach mieszka prezenterka? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Paulina Sykut-Jeżyna planuje drugie dziecko? Prezenterka Polsatu marzy o powiększeniu rodziny, ale sen z powiek spędza jej za małe mieszkanie! W jakich warunkach mieszka obecnie prowadząca m.in "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Multimedia

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Prowadząca "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" i jej mąż Piotr w grudniu 2016 doczekali się narodzin córki, Róży. Para myśli o powiększeniu rodziny, ale jak wynika z ostatniej wypowiedzi męża gwiazdy, ich mieszkanie jest na to za małe.

Mamy plany, aby przeprowadzić się do większego apartamentu lub ewentualnie domu. Już zaczynamy szukać i zobaczymy, jak to będzie. Mieszkało się w mniejszych mieszkaniach. By jednak miejsce spełniało wszystkie wymogi i można było się w nim na dobre zadomowić, nie może brakować pewnej przestrzeni. Będzie większe mieszkanie, będziemy myśleć o dzieciach - powiedział mąż prezenterki Piotr Jeżyna w rozmowie z Faktem.

Paulina Sykut-Jeżyna jak Katarzyna Dowbor? Szlachetny gest prezenterki!Zobacz więcej

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną mieszka obecnie w blisko dwustumetrowym apartamencie na obrzeżach Warszawy. Mieszkanie jest przestronne i urządzone bardzo nowocześnie, ale jak się okazuje - już dla nich za małe.

W galerii możecie zobaczyć, jak mieszka prezenterka. Ładnie urządzone?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×