Paulina Sykut: Na after party po Sylwestrowym Rejsie Przebojów będę się bawić z mężem [WIDEO]

Paulina Sykut ostatnią noc w roku spędzi w pracy, nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy. Po zakończeniu Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie się bawić na imprezie z kolegami z pracy, na której towarzyszyć jej będzie mąż Piotr Jeżyna.

Multimedia

Paulina Sykut będzie jedną z prowadzących tegoroczny Sylwestrowy Rejs Przebojów w telewizji Polsat. Impreza na gdyńskim Skwerze Kościuszki rozpocznie się o godzinie 20.00, a skończy dużo po północy. Prezenterka nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy.

Bez afterka nie ma imprezy, nie ma sylwestra. Po Sylwestrowym Rejsie Przebojów, czyli grubo po drugiej, idziemy na after party. W zasadzie impreza tam się już kończy, bo my prezenterzy przychodzimy tam najpóźniej. Ale i tak imprezujemy – mówi Paulina Sykut w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Podczas sylwestrowego wieczoru na gdyńskiej scenie Paulinie Sykut partnerować będzie Maciej Rock. Na imprezie po pracy prezenterka będzie się bawić w towarzystwie męża Piotra Jeżyny. Para, która wkrótce będzie obchodzić trzecią rocznicę ślubu, uchodzi za idealne małżeństwo. Dopiero niedawno media zaczęły donosić o kryzysie w ich związku, którego przyczyną ma być niechęć Pauliny Sykut do powiększenia rodziny.

CZYTAJ TAKŻE: KTO POPROWADZI SYLWESTROWĄ MOC PRZEBOJÓW W POLSACIE? [WIDEO+ZDJĘCIA] CO OBEJRZEĆ W TV W SYLWESTRA? SPRAWDŹ PROGRAM TV NA 31.12.2014 [PLAN DNIA]

Maciej Rock towarzyszy mi jako mój partner. Śmiejemy się, że jestem jego żoną, on moim mężem telewizyjnym. Z przyjemnością będę mu partnerować, bo bardzo dobrze się rozumiemy. Cieszę się z tego powodu, ale na after party będę się bawić z moim mężem. Wolę z nim niż z Maćkiem, Maciek sorry – mówi Paulina Sykut.

Prezenterka ma nadzieję, że 2015 rok będzie dla niej bardzo szczęśliwy, pełny ciekawych wydarzeń. Jej zdaniem będzie to przede wszystkim rok pod znakiem muzyki, prezenterka przygotowuje się bowiem do wydania debiutanckiej płyty. Krążek ma zawierać nowoczesną muzykę z domieszką brzmień jazzowych. Paulina Sykut zapewnia, że promując płytę, skupi się wyłącznie na muzyce, nie zamierza wzorem niektórych wokalistów wywoływać medialnych skandali.

Nie jestem zwolenniczką kontrowersji, nic na siłę. Jeżeli ktoś ma taki styl bycia i potrzebuje kontrowersji wokół siebie, to tak planuje swoją karierę. Ale ja nie potrafiłabym udawać i myślę, że widzowie i słuchacze to czują. Ich nie da się oszukać, więc nie będę nawet próbować. Poznacie mnie taką, jaka jestem – mówi Paulina Sykut.

Debiutancki album Pauliny Sykut ma ukazać się na początku 2015 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×