Paulina Sykut podczas przymiarki kreacji na Polsat Sopot Festival [ZDJĘCIA]

Zobaczcie zdjęcia z przygotowań do Polsat Sopot Festival, podczas których Paulina Sykut mierzyła kreacje na tę mprezę.

Multimedia

Paulina Sykut będzie jedną z prowadzących Polsat Sopot Festival. Gwiazda Polsatu wystąpi na scenie w dwóch sukniach marki Laurelle.

  • Srebrna suknia była dla mnie specjalnie projektowana i szyta na miarę, będę mieć do niej subtelną srebrną biżuterię i cieszę się, że mam w niej odkryte plecy, bo bardzo lubię odważne stylizacje - zdradza nam Paulina.

CZYTAJ TAKŻE: WIEMY, KTO POPROWADZI POLSAT SOPOT FESTIVAL 2014 [ZDJĘCIA] POLSAT SOPOT FESTIVAL 22-23.08.2014 [PLAN TRANSMISJI]

  • Wszystko w niej jest przezroczyste, a z bliska wygląda jakby była uszyta z siatki na...motyle - śmieje się Paulina.

Paulina otworzy festiwal w jeszcze innej - pięknej, białej, długiej kreacji, specjalnie zdobionej kamieniami. Podczas Polsat Sopot Festival 2014 gwiazda zapowie koncerty jubileuszowe, będzie też współprowadzącą sobotniej "Muzodajni gwiazd". Zobaczcie jak prezentuje się suknia i Paulina bez grama makijażu.

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    Do mnie nie przemawia...

    18.08.2017 08:18
  • Sandra (gość)

    Super bo taka inna

    10.08.2017 11:08
  • Agata (gość)

    Nie wygląda najlepiej...

    07.06.2017 10:21
  • Fjona (gość)

    Na pewno oryginalnie, ale niestety nie cudnie..

    07.06.2017 09:46
  • Martyna (gość)

    Uwielbiam Pauline w sukniach od Laurelle

    30.05.2017 12:34
  • Monika (gość)

    Akurat ta suknia do mnie nie przemawia... Laurelle ma w swojej kolekcji zdecydowanie ciekawsze propozycje ;)

    12.05.2017 07:51
  • Julka (gość)

    Rewelacyjna kreacja!

    10.05.2017 10:30
  • hania (gość)

    Laurelle cudownie jak zawsze

    09.05.2017 11:19
  • Olga (gość)

    Zjawiskowa

    09.05.2017 10:50
  • werka (gość)

    cudowna, oryginalna, wow. Laurelle super projeky

    08.05.2017 12:59
  • Natalia (gość)

    Rewelacyjna! Najlepsza!

    04.05.2017 07:58
  • Kasia (gość)

    Zdecydowanie ciekawa i modernistyczna kreacja. Jednak wolę inne produkcje Laurelle ;)

    04.04.2017 16:47
  • Sandra (gość)

    Ta sukienka jest tak inna że aż piękna. Laurelle gratulacje projetku

    30.03.2017 10:03
  • Ula (gość)

    Bardzo ciekawa sukienka

    22.03.2017 11:28
  • Sandra (gość)

    Bardzo oryginalna sukienka

    22.03.2017 11:19
  • agata (gość)

    Świetna suknia!

    09.03.2017 16:46
  • Kaja (gość)

    Najcudowniejsze polskie kreacje! Brawo Laurelle ;)

    03.03.2017 16:49
  • Tamara (gość)

    Akurat ta kreacja do mnie nie przemawia

    01.02.2017 09:01
  • Tomcia (gość)

    Zachwycająco! Jak zawsze ;)

    09.11.2016 12:43
  • Ewa (gość)

    Fantastyczna suknia