Paulina Sykut: "Taniec z gwiazdami" to fantastyczny program [WIDEO]

Paulina Sykut jest zachwycona atmosferą, która panuje na planie programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Twierdzi, że doskonale dogaduje się zarówno z gwiazdami, jak i tancerzami biorącymi udział w rywalizacji o Kryształową Kulę. Kibicuje wszystkim parom, każda ma bowiem – jej zdaniem – duży potencjał.

Multimedia

Program „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” jest obecny na antenie telewizji Polsat od marca 2014 roku. Przez pierwsze cztery edycje gospodarzami tanecznego show byli tancerka Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz. W piątej edycji, która miała premierę 4 marca 2016 roku, w roli prowadzącej zadebiutowała Paulina Sykut. Prezenterka jest zachwycona atmosferą, która panuje na planie programu.

– Fantastyczny program, ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii. Ludzie, którzy go tworzą, również. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do tej ekipy – mówi Paulina Sykut agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE:

"TANEIC Z GWIAZDAMI". AGNIESZKA KACZOROWSKA I RAFAŁ JONKISZ ĆWICZĄ SAMBĘ! [WIDEO]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". KASIA STANKIEWICZ I JACEK JESCHKE W OGNISTYM TANGU! [WIDEO]

Prezenterka jest także zadowolona ze współpracy z Krzysztofem Ibiszem. Nie jest to ich pierwsze spotkanie w roli pary prowadzących, szybko stworzyli więc zgrany duet. – My się bardzo dobrze znamy, szanujemy, lubimy i współpraca od samego początku układa się wyśmienicie – mówi Paulina Sykut.

Gwiazda Polsatu nie ma ulubionej pary, której szczególnie dopinguje. Twierdzi, że trzyma kciuki za wszystkich uczestników show, każdy z nich ma bowiem inny potencjał i osobowość, którą pokazuje na parkiecie. Ze wszystkimi też świetnie się dogaduje.

– Ludzie, tancerze, gwiazdy, które tworzą ten program i ja świetnie się rozumiemy. Czerpiemy od siebie. Wystarczy, że ja coś wskażę, że coś robimy, zainspiruję ich, oni od razu podłapują – mówi Paulina Sykut.

Program „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” można oglądać w każdy piątek o godzinie 20.05 na antenie telewizji Polsat.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×