paulina wilkiewicz

Przeczytaj także:

Dorota Gardias prezentuje efekty swojej metamorfozy na uroczystej gali! Kto się jeszcze pojawił? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W poniedziałek 19 grudnia odbyła się gala Marki Roku 2022, na którą tłumnie przybyły najsłynniejsze osobistości polskiego show-biznesu. Jedną z zaproszonych gwiazd na to wydarzenie była Dorota Gardias, która pozując na ściance zaprezentowała efekty swojej niedawnej metamorfozy. Kto się jeszcze pojawił? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia.

20.12.2022Gala Marki Roku 2022

Klaudia Kroczek zachwyca na antenie Wydarzenia 24. Piękna pogodynka w przeszłości była miss i grała w serialach! Ile ma lat? Skąd pochodzi?

Klaudia Kroczek - zapamiętajcie to imię i nazwisko, bo wielce prawdopodobnym jest, że na naszych oczach rodzi się następczyni Pauliny Sykut-Jeżyny czy Doroty Gardias. Piękna pogodynka, którą możemy podziwiać na antenie stacji Wydarzenia 24, coraz mocniej idzie po swoje i z całą pewnością będzie o niej głośno! Sprawdźcie, kim jest Klaudia Kroczek! Czym się wcześniej zajmowała? Ile ma lat?

05.08.2022Wydarzenia 24

"Taniec z gwiazdami". Polsat ogłasza powrót 11. edycji "Dancing with the stars"! Na parkiecie pojawi się tylko 10 par. Kogo zabraknie?

Tak bardzo brakowało im tańca, że nie mogą się doczekać, aby pokazać, na co ich naprawdę stać! Przed nami 11. edycja „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. Wyjątkowe show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i zdobędzie Kryształową Kulę?

22.07.2020Dancing with the stars

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×