Paulla boi się Górniak

Za kulisami show "Tylko nas dwoje" znów zawrzało!

Multimedia

Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, producenci show wpadli na pomysł, by Paulla Ignasiak (31 l.) zaśpiewała na wizji piosenkę Edyty Górniak (38 l.). Na tę wieść wokalistka aż zadrżała ze zgrozy.

Paulla podobno wpadła w szał. Zagroziła, że po prostu nie wyjdzie na scenę. Dlaczego? Najpewniej dlatego, że ma serdecznie dość porównań do koleżanki po fachu. Złośliwi mówili, iż jej maniera śpiewu oraz barwa głosu na płycie "Nigdy nie mów zawsze" łudząco przypominają repertuar Edyty Górniak. Zarzucano jej, że chce zrobić karierę naśladując popularną artystkę.

Ignasiak nie chce już do tego wracać. Nie zgodziła się zaśpiewać piosenki Górniak, by nie prowokować kolejnych niesympatycznych sytuacji. Polsat podobno jednak nie daje za wygraną i wciąż ma nadzieję, że wokalistka się zgodzi. Czy Paulla przełamie strach?

Zobacz również: Józefowicz zabronił Urbańskiej samotnych wyjazdów

Czytaj także: Przełknie słowa krytyki? Gwiazda brukowców!? Paulla płaci za błędy młodości! Górniak krytycznie o Paulli!

Komentarze

Skomentuj
 • mirella (gość)

  Operowana lala jest tak tragicznie brzydka :( rano byl jej nie chcial ogladac...

  01.05.2010 00:57
 • LIKANIN (gość)

  Jaki strach? Ludzie dajcie dziewczynie spokój. Może i jej barwa przypomina głos "Górniaczki", ale czy to jest grzech? Ona nie śpiewa jej piosenek, a to że ludzie wciąż ją porównują do Edyty chyba każdego na jej miejscu doprowadziło by do furii.

  29.04.2010 12:00
 • ehm (gość)

  Jak dla mnie to wcale nie jest strach, tylko zwykła kultura. Nie wiadomo, czy Edyta Górniak byłaby zadowolona z tego, że Paulla śpiewa jej piosenkę bez jej zgody. Owszem, Paullę może i kieruje strach, ale moim zdaniem jest to przyczyna, która w najmniejszym stopniu wpływa na jej decyzję. Może kobieta, najzwyczajniej w świecie, nie chce się skompromitować...?

  28.04.2010 20:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×