Paulla porażona prądem podczas koncertu!

Fani gwiazdy są oburzeni. Piszą listy do tabloidów!

Multimedia

Super Express opublikował list jednego z fanów Pauliny Ignasiak, który opisał skandaliczne wydarzenie z koncertu Paulli w Gryficach.

*24 lipca w Gryficach odbywał się Festyn Ziemi Gryfickiej. Gwiazdą wieczoru była Paula Ignasiak. Paula po zaśpiewaniu jednej piosenki doznała porażenia prądem elektrycznym i przerwała występ.

Dodatkowa cała obsługa koncertu była tak pijana, że Pani Paula w żaden sposób nie mogła się z nimi porozumieć. Paula ogłosiła to publicznie przez mikrofon wszystkim widzom, że obsługa i organizatorzy są tak pijani, że nie może się z nimi porozumieć.

Gwiazda nie chciała narażać dłużej swojego zdrowia i życia, i w atmosferze skandalu zeszła ze sceny i już na nią nie powróciła. Koncert zakończył się wielkim skandalem.*

Czytaj także: Wojewódzki obraził Paullę!? Paulla płaci za błędy młodości! Tylko nas dwoje: Paulla nie zgadza się z wygraną Komarenki!

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  głos ma niezły ale brzydka jest bardzo!

  29.07.2010 09:25
 • oczek (gość)

  "Gwiazda nie chciała narażać dłużej swojego zdrowia i życia" hehe 9V ją połaskotało

  29.07.2010 08:22
 • dora (gość)

  NIE CIERPIĘ PAULII!!!! Precz z show biznesuPaulla druga naśladowczyni Edzi i kopiujesz styl Rihany,zaniedługo wylądujesz w TzG lub w jakimś innym idiotycznym progamie!! Zwykłe beztalencie a dodzie nikt niedorówna!!

  28.07.2010 20:05
 • obserwator (gość)

  kto z ciebie zrobił gwiazdę? Gdyby nie Edyta Górniak była byś nikim!!!!!!!!!

  28.07.2010 12:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×