Paweł Domagała - człowiek wielu talentów i zięć Andrzeja Grabowskiego. Jak poznał Zuzannę Grabowską? Podkochiwał się w niej przez całe studia!

Paweł Domagała zaczynał swoją karierę od aktorstwa, dziś znany jest bardziej jako twórca muzycznych hitów, które nuci cała Polska. Prywatnie jest mężem Zuzanny Grabowskiej, córki Andrzeja Grabowskiego. Jak się poznali? Oto ich miłosna historia.

Multimedia

Paweł Domagała - człowiek wielu talentów i zięć Andrzeja Grabowskiego

Paweł Domagała urodził się 19 stycznia 1984 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2007 roku. Choć zaczynał swoją karierę od aktorstwa, a popularność przyniosły mu przede wszystkim role w produkcjach komediowych, to dziś znany jest bardziej jako muzyk. Piosenka "Weź nie pytaj" Pawła Domagały była największym przebojem 2018 roku.

Oni zajmują się nie tylko muzyką! Zagrali w polskich serialachZobacz więcej

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska - jak się poznali?

Aktor i muzyk prywatnie jest mężem Zuzanny Grabowskiej, córki Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej. Poznali się już w Akademii Teatralnej i przez całe studia trzymali się razem. --Bardzo się lubiliśmy, a Paweł twierdzi, że się we mnie podkochiwał. Ale ja miałam chłopaka, a on dziewczynę. Wykładowcy uparcie nas ze sobą parowali przy odgrywaniu różnych scen. Najczęściej graliśmy rodzeństwo lub tańczyliśmy, bo jesteśmy podobnego wzrostu - wspominała Zuzanna Grabowska w rozmowie z Magdaleną Kuszewską z magazynu "Pani".

Parą zostali zaraz po zakończeniu studiów.

Paweł zaprosił mnie na kameralny koncert do jednego z warszawskich barów. Okazało się, że zorganizował go specjalnie dla mnie. Byłam zaskoczona i przejęta. Ze sceny Paweł wyśpiewał mi swoje uczucia. Nagle ujrzałam go z całkiem innej strony. To był punkt zwrotny w naszej relacji - dodała Zuzanna Grabowska w wywiadzie dla "Pani".

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska pobrali się w 2013 roku. Od tego momentu tworzą zgrane małżeństwo i są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Mają dwie córki - Hanię (ur. 2012) i Basię (ur. 2018).

Grabowscy - cała rodzina to znani aktorzy!Zobacz więcej

Grabowska wspiera męża w jego zawodowych projektach, a Domagała często podkreśla w wywiadach, że żona jest dla niego inspiracją. A co o swoim zięciu mówi Andrzej Grabowski? Serialowy Ferdek Kiepski w programie Kuby Wojewódzkiego powiedział:

Paweł Domagała jest fantastycznym facetem

Paweł Domagała świętuje 38. urodziny. Artyście składamy najlepsze życzenia. W galerii publikujemy mnóstwo jego zdjęć, także te z początków jego kariery w show-biznesie.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×