Paweł Królikowski zostanie upamiętniony podczas festiwalu. Rodzina aktora szykuje coś wyjątkowego

Paweł Królikowski ma zostać upamiętniony podczas tegorocznego festiwalu w Kudowie-Zdroju. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski są zaangażowani w jego przygotowanie.

Multimedia

Paweł Królikowski upamiętniony podczas festiwalu

CZ-PL Festival w Kudowie-Zdroju w tym roku ma odbyć się pod koniec lipca. Wydarzenie ma być w całości poświęcone pamięci Pawła Królikowskiego, który był związany z tym festiwalem. Rodzina aktora chce na tę okazję przygotować coś wyjątkowego. Antoni Królikowski w rozmowie z "Fleszem" zdradził:

Chcemy kontynuować tradycję festiwalu, który był dla taty bardzo ważny. Zależy nam, aby w ramach tej imprezy zaprezentować coś, co będzie dotyczyło Pawła Królikowskiego i upamiętniało jego imię. Dopinamy programy, prowadzimy rozmowy z artystami. Szykujemy coś naprawdę fajnego.

Paweł Królikowski w dokumencie TVN. W programie pokazano kulisy jego operacjiZobacz więcej

Co więcej, od tego roku festiwal ma oficjalnie nosić imię Pawła Królikowskiego, dlatego tegoroczne wydarzenie w całości zostanie poświęcone aktorowi. Marta Lipecka z biura prasowego festiwalu powiedziała w rozmowie z gazetą:

Paweł kochał krajobraz Gór Stołowych i Czechy, które zawsze były jego ulubionym kierunkiem podróży. Uwielbiał czeską literaturę, język, kupował płyty. Stąd wziął się pomysł zorganizowania festiwalu piosenki, który będzie łączył te dwie kultury.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×