paweł olejnik

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Paweł świętuje rocznicę związku z kuzynką Kasi. Przy okazji postanowił też zakpić z programu

Paweł Olejnik był jednym z uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało mu się związać na dłuższą metę z jego serialową żoną Kasią, to znalazł miłość u jej kuzynki Klaudii. Niedawno mężczyzna pochwalił się, że wraz z ukochaną świętował pierwszą rocznicę związku. Przy okazji postanowił też zakpić z programu, w którym brał udział. Co takiego powiedział?

27.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kasia Zięciak po raz pierwszy mówi o nowym partnerze, a Paweł Olejnik chwali się zdjęciem z jej kuzynką

Kasia Zięciak i Paweł Olejnik nie stworzyli trwałego związku w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Mimo wszystko Paweł nie poddał się i odnalazł upragnioną partnerkę. Od dłuższego czasu uczestnik jest w związku z kuzynką Kasi. Jak się okazało, jego programowa żona również jest teraz zakochana.

25.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy bohaterów? Oto, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego

Odcinek specjalny programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazał, jak potoczyły się losy bohaterów telewizyjnego eksperymentu. Części z nich rzeczywiście udało się poznać przed kamerami swoją drugą połówkę. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Wszystko, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii!

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Paweł Olejnik pochwalił się nową partnerką! Jest jednak jedno ale...

Paweł Olejnik to jeden z bohaterów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Mężczyzna szybko zdobył sympatię widzów, którzy do końca nie mogli nachwalić się klasy mężczyzny. Nic więc dziwnego, że wszyscy się cieszyli, gdy Paweł po programie zasugerował, że udało mu się znaleźć szczęście. Teraz postanowił się tym szczęściem pochwalić!

26.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×