Paweł Wilczak w reklamie chipsów

Wojewódzki chwali i krytykuje.

Multimedia

Kuba Wojewódzki ma już taki zwyczaj, że w swoich felietonach dla Polityki nawiązuje do znanych osób i wydarzeń w show-biznesie. Ile znanych twarzy przewinęło się przez cięty język Kuby, trudno zliczyć, ale teraz dostało się kolejnej gwieździe. Aktor, Paweł Wilczak (Usta, usta), którego od niedawna możemy “podziwiać" w reklamie znanych chipsów dostał w nowym felietonie Kuby cięgi i pochwałę jednocześnie.

Z pewnym takim smutkiem przyjęliśmy informację, że charyzmatyczny aktor (przypis red. “pochwała") Paweł Wilczak oddał twarz i nazwisko czipsom Lays. Generalnie chodzi o wymyślenie nowego oryginalnego smaku. Nam pozostaje stary tradycyjny niesmak - czytamy.

Nasz komentarz? Zastanawiamy się tylko, czy Kuba Wojewódzki 47-letni kawaler, zrozumie pobudki dla których, Paweł Wilczak 45-letni ojciec dwójki małych dzieciaków, podjął się takiego angażu.

Jak sądzicie?

Czytaj także: Paweł Wilczak staje się coraz bardziej rodzinny Wojewódzki zazdrości wyglądu Ibiszowi? "Kryzys wieku średniego mnie nie dotyczy"- twierdzi Wojewódzki!

Komentarze

Skomentuj
  • szewc (gość)

    No,nie ma mordy niewyparzonej jak Wojewódzki ,to nie ma swojego programu.Gdyby ludzie nie oglądali tego palanta i nie udawali,że się im to podoba co wygaduje i jak obraża ludzi ,to reklamowałby płyn do kibli -najgorsze z całego interesu to jest to,że "Kubuś" tak się sam ze siebie cieszy,że jak widzę tę jego durnowatą gębę to mi się chce rzygać .

    24.09.2010 19:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×