Pazura zatrudni młodą żonę!

Czy Edyta jest rozczarowana?

Multimedia

Od kiedy Cezary Pazura postanowił zostać producentem i już niedługo zacznie się praca nad jego pierwszym filmem Weekend, pojawiły się plotki, że młoda żona Czarka, Edyta dostanie w tym filmie rolę. Jednak aktorką Edyta raczej nie będzie. Przynajmniej na razie. Początek jej kariery w show-biznesie ma jednak związek z filmem Pazury.

Jak dowiadujemy się z magazynu Show Edyta ma pełnić w firmie męża funkcję pomocnika do spraw organizacyjno-promocyjnych. Cokolwiek miałoby to oznaczać, Edyta nie obawia się sporów z mężem z powodu wspólnej pracy …

Nie boję się nowej sytuacji. Na co dzień bardzo dobrze się dogadujemy z Czarkiem. Nie ma obaw, że jak ruszy produkcja będą między nami konflikty. Proszę… o tak zgodnej parze już dawno nie słyszeliśmy. Warto jednak pamiętać na przestrogę, że wspólna praca zawodowa wypaliła już niejedno gorące uczucie małżeńskie. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku tak nie będzie.

Czytaj także: Jest kolejnym ptaszkiem w klatce!? Odmieniona Zając-Pazura!

Komentarze

Skomentuj
  • kuba (gość)

    Przecież i tak go zostawi!!! funkcja pomocnika do spraw organizacyjno - promocyjnych? juz wyjaśniam -Czaruś wiesza plakaty po mieście,Edytka podaje klej -i jest harmonia:)

    15.02.2010 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×