"Peaky Blinders". 6. sezon zakończy serial, ale twórcy zamierzają jeszcze przygotować film!

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje, które bardzo zmartwiły fanów serialu "Peaky Blinders". Twórcy produkcji BBC ogłosili, że 6. sezon produkcji będzie ostatnim! Jednak autorzy mają coś jeszcze w zanadrzu!

Multimedia

"Peaky Blinders" to jeden z najbardziej znanych brytyjskich seriali ostatnich lat. Do tej pory powstało pięć sezonów serialu BBC, a szósty, który będzie finałowym, właśnie jest w przygotowaniu.

Początkowo twórcy planowali siedem sezonów "Peaky Blinders", ale ostateczna koncepcja uległa zmianie. Jednak fani nie powinni się martwić, bowiem po 6. sezonie historia ich ulubionych bohaterów nie zakończy się! Okazało się, że autorzy planują jeszcze... realizację filmu fabularnego!

Ruszyły prace nad 6. sezonem. Jest też smutna informacjaZobacz więcej

Moim planem od początku było zakończyć ten serial filmem. I właśnie to się wydarzy - powiedział Steve Knight.

Peaky Blinders to najgroźniejszy gang w Birmingham. Na jego czele stoją Thomas Shelby (Cillian Murphy) wraz z rodziną. Nazwa pochodzi od czapek, do których członkowie szajki wszywają żyletki. Ich działalność koncentruje się wokół nielegalnych zakładów, ochrony i czarnego rynku. Ambicje Thomasa wykraczają jednak daleko poza rządzenie ulicami miasta, dlatego nie waha się ani chwili, gdy pojawia się okazja wzmocnienia swojej pozycji. Obecnie serial można oglądać na Netflix.

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×